Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Hogy van németül az alábbi...

Hogy van németül az alábbi mondat?

Figyelt kérdés

Míg a halál el nem választ.

És tudtok valami szép német idézetet a megbánásról, vagy valami szép idézetet? (lécci a magyarul is írjátok le)


2008. nov. 6. 19:19
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
20%
Míg a halál el nem választ: Ich würde gern mit dir ficken.
2008. nov. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%
Az első válasz undorító, nehogy elhidd, hogy ez a helyes fordítás! Én sajnos régen tanultam németet, szóval nem igazán tudok segíteni, de hogy az első válasz hülyeség, az 100%.
2008. nov. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%

Az első válasz jelentése: Szívesen b*sznék veled.


Sajnos a kérdésre én se tudom a választ, mert a 12 év némettanulásból mostanra csak a káromkodások maradtak meg :)

De az elsőnek ne higgy, elég szemét, aki írta.

2008. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%

Aranyos valóban az első :) Jó a humorérzéke.

Amúgy egy dologban igazat adok neki: Ne akarjon senki más tollával ékeskedni, mert pórul járhat. Ha nem beszélünk németül, akkor ne akarjunk németül se megbánni semmit. Ebből a szempontból jogos - igaz nagyon közönséges - az első válasz.

2008. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
87%

Előző válaszoló, ne legyél ilyen szőrös szívű! lehet, hogy németajkúnak szánja a dolgot! :)

Vagy beszél(get) németül, de nem ennyire profin. :)

2008. nov. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Németet tanulok, de nem elég régóta, és sanos ezt nemtudom. AMúgy köszi, hogy szóltatok. Nekem van egy tippem, hogy hogy lehet a szöveg amit kértem, de ez közel se olyan és meg is néztem szótárban gyorsan, és rájöttem, valami NAGGYON nemstimmel. Szóval németet tanulok, de sajnos nemtudhatok mindent egyből:S:( Az én tippem: Bis der tod uns scheidet.
2008. nov. 6. 19:52
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

harmadik vagyok: Amit írtál, jónak tűnik. Magamtól nem tudtam volna, de visszafelé más :)

Egyébként ne aggódj, ha nem tökéletes a nyelvtan, szerintem a szándék a fontos, feltéve, hogy nem valami feladathoz kell :)

2008. nov. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
40%
az 1.azt jelentette h szeretnék veled b@szni:D
2008. nov. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
89%
Bis der Tod scheidet uns!
2008. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
86%

Szia!

Bis uns der Tod scheidet! - Ez a fordítás, s még a szórend is stimmel. Egyébként a tied sem volt rossz, csak hát a szórend...

2008. nov. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!