Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Van olyan oldal ahol meg...

Van olyan oldal ahol meg lehet tanulni japánul? Ha lehet magyar oldal legyen.

Figyelt kérdés
előre is köszi
2008. nov. 9. 12:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
100% h.nem találsz ilyen oldalt. a japán egy iszonyat nehéz nyelv nem lehet neten elsajátítani,igazából egyik nyelvet se,de a japánt különösen nem.
2008. nov. 9. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

találtam egy oldalt itt van 1-2 gyakorló szöveg,de nem sok..-az előző válaszoló-


[link]

2008. nov. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%
www.japanpelcek.freeblog.hu itt még írni is megtanít:)
2008. nov. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem egy nyelvet sem lehet megtanulni a netről. maximum ha már tudsz egy bizonyos szinten, akkor fejlődhetsz a netes oldalakról. Japánul különösen nem, elég bonyulult nyelv, még a hangsúlyozás sem mindegy. Iratkozz be nyelvtanfolyamra ha meg szeretnél tanulni.
2008. nov. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%
www.usteam.hu
2008. nov. 9. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
48%
Nem akarok gonosz lenni, de netről nem fogod megtanulni... Egyszerűbb, ha keresel egy tanárt, vagy valakit aki már tud legalább egy kicsit... Ha mindenképpen egyedül akarod, net mellett a könyvek is jól jönnek, melegen tudom ajánlani a Hidasi Judit féle japán nyelvkönyvet.
2008. nov. 16. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Az előző kommentelő vagyok, csak lemaradt valami mert fókuszáltam a lényegre... Az első válaszadó álláspontját megcáfolnám... A japán nyelv felépítésében hihetetlenül hasonlít a magyarra, nincs olyan nép a világon, aki hamarabb el tudná sajátítani az alapjait, mint a magyarok...
2008. nov. 16. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszönöm azokna akik vmilyen oldalt ajánlottak is.....én nem arra voltam kiváncsi hogy nehéz,meg ,hogy nem lehet ilyen oldalt találni....amúgy meg amilyen oldalakat mondtatok azok nagyon jók...mégegyszer is köszönöm...
2008. nov. 16. 07:47
 9/12 anonim ***** válasza:

Tenyleg nem lehet elsajatitani a japan nyelvet netrol, nem azert, mert olyan marha bonyolult a nyelvtana, nem nehez megerteni, hanem az a baj, hogy maga a nyelvhasznalat teljesen mas.

Remek pelda erre a kovetkezo parbeszed[gondolom folosleges japanul irnom, szoval maradjunk a magyarnal]

-Nincs kedved eljonni velem valahova?

-Nem, van. /Igen, nincs.

2008. nov. 21. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ja amugy van egy nagyon jo oldal, amit en szemely szerint jobban szeretek mint a japan percek blogot

[link]

2008. nov. 21. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!