Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Koreai! A Korean from zero...

Koreai! A Korean from zero sorozat milyen szintre juttat el?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van 3 kötete és viszonlag hosszúak is.


A1-A2-B1-nek megfelelőek?



2019. febr. 24. 11:42
 1/2 anonim válasza:

Szia. A kötetek így vannak elosztva:

1= A1-A2

2= B1-B2

3= C1-C2

(ha jól emlékszem)

De én ajánlom neked (személyes tapasztalatból) a Korean Grammar in Use-t!

2019. márc. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Belelapoztam mind a három kötetbe és a harmadikban tanítanak olyan alap dolgokat, hogy hogy hívják a családtagokat (anya, apa, testvér, stb.) meg, hogy használjuk a feltételes módod, tehát hogy mond azt, hogy "ha..." és hasonlók. Tehát kizárt dolog, hogy az C1-C2 szint lenne! Szerintem a középszintet sem nagyon éri el a három könyv együtt, én inkább alapszintnek nevezném a teljes sorozatot. Jó indulattal esetleg mondhatjuk, hogy a kezdő-középszintig visznek el a könyvek. Ráadásul a felépítésük is borzasztó szerintem, úgyhogy én nem ajánlom azt a sorozatot.


A Korean Grammar in Use-t amúgy nagyon jó! A Grammar in Use sorozat minden nyelven jó egyébként. Az egyetlen baj vele, hogy az nem tankönyv, hanem kézikönyv, tehát önmagában való tanulásra nem alkalmas, viszont tökéletes kiegészítés egyéb tanulmányok mellé!

2020. máj. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!