Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen képzés kell ahhoz,...

Milyen képzés kell ahhoz, hogy webdesigner lehessek?

Figyelt kérdés
Elég az OKJ-s képzés ? mi kell ahhoz légyszi magyarázzátok el nekem :)
2010. júl. 21. 18:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én érettségi után mentem el egy 2 éves képzésre, ami felsôfokú tanfolyam volt, multimédia fejlesztô szak. Az elég hozzá.
2010. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Megint én. Szóval érettségi és egy sima tanfolyam is elég. Webdesigner-t nem végzettség, hanem tudás alapján keresnek. Ha egy munkára felvételizel, be kell mutatnod a referencia anyagot, az alapján döntenek,
2010. júl. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
oké köszi :)
2010. júl. 21. 18:52
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen. Sőt, már van kilenc hónapos multimédia fejlesztő OKJ-s tanfolyam is (kb. 300 000 Ft-ért) és elvileg az is elég hozzá.

Az már a te dolgod, hogy hogyan tudod magad "eladni" ebben a szakmában! Ha érdekel a véleményem, akkor szerintem nehezen "adhatod" el magad, mert akinek kell web lap, annak már van; akinek meg nincs, annak úgyse kell, mert azzal nem tudod megértetni, hogy fontos neki! Ez az én személyes tapasztalatom. (Egy mesteremberrel /kőműves, vízvezeték-szerelő.../ nehéz megértetni, hogy a NET segítheti őt a munkájában)

2010. júl. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18:53-as vagyok. Nem én fogalmaztam így, hanem valamiért össze keveredett a válaszom, de remélem, így is érted!
2010. júl. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen értem :) és mégegyszer köszi... A kiadványszerkesztésről esetleg tudsz valamit? :D Érdemes-e mi kéne hozzá?
2010. júl. 21. 19:08
 7/11 anonim ***** válasza:

18:53-as vagyok.

Elvileg ahhoz is ez kell.

2010. júl. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A kiadványszerkesztéshez is elég egy tanfolyam, konkrétan 1 program profi használata, most hirtelen nem jut eszembe a neve. újságokhoz tudsz elmenni dolgozni. Kell hozzá kreativitás és hogy profin kezeld a programot.
2010. júl. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettél ha a progi neve esetleg eszedbe jutna kérlek írd meg nekem. Üdv
2010. júl. 21. 22:20
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a QuarkXpress-t tanultam, akkor ez jó volt, de az már volt vagy 8 éve, azóta biztos vannak jobbak. De ha suliba jelentkezel, mert ez érdekel, ott úgyis azt fogod tanulni, amit most használnak. Szerintem.
2010. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!