Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek, hogy sikerült az...

Kinek, hogy sikerült az Újratervezés záróvizsgája?

Figyelt kérdés
A kompetencia tesztről mit gondoltok?

2020. aug. 12. 22:14
A kérdező szavazást indított:
Sikerült.
Nem sikerült, de megyek pótvizsgázni.
Nem vizsgáztam, majd a pótvizsga napján fogok.
Nem sikerült, de nem megyek pótvizsgázni.
Regisztráltam, de végül abbahagytam.
19 szavazat
 1/4 Gréti20 válasza:

Szia! Nekem 92%-os lett, sokkal könnyebb volt, mint amire számítottam, pedig előtte nem voltam képben ezekkel a dolgokkal, csak a videok alatt jegyzeteltem meg nagyon figyeltem :)

A kompetenciatesztre en is kivancsi vagyok, nem lehet hogy az személyes lesz?

2020. aug. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Gratulálok!

Szerintem se volt nehéz, 60 kérdésre másfél óra. Az elég sok idő.

Volt benne egy olyan kérdés, hogy melyik nem webböngésző, az eléggé gagyi kérdés volt.

A tesztet nem tudom, meglepődtem, hogy ki volt írva, de lehet, hogy végül nem lesz, ha kevés jelentkező jutott tovább.

2020. aug. 13. 07:57
 3/4 Tramadol válasza:
93%

Fele kérdés benne se volt a tananyagba. Egy nagy szopatás volt az egész, ha magadtól nem néztél utána a dolgoknak még + ba akkor megbuktál mint a szar. Én azt mondom hogy rohadjon meg az egész ahol van , pont.

Így sikerült

2020. aug. 23. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Házkötő Zsolt válasza:
Hát nem tudom, én speciel egyetlen olyan kérdéssel nem találkoztam a vizsga alatt, amit ne tartalmazott volna a képzés.
2020. szept. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!