Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Közúti elsősegély vizsgához...

Közúti elsősegély vizsgához az interneten hol lehet elérni a legmegbízhatóbb kidolgozott tételeket? Hol van a hatályos 2021-es tételsor?

Figyelt kérdés
Nem sokára megyek a vöröskeresztes eü-vizsgára, és jó volna tudni, hogy 2021 nyarán pontosan milyen válaszokat várnak el. Több videót néztem kötözésekről, és találtam két videó között ellentmondásokat, illetve a stabil oldalfekvésben is láttam 2 különbözőt. Az ellátásban apró különbségek vannak több ponton, igaz, nem fajsúlyosak. Ha csak apró hibákat vétek (pl. a nyomókötésnél megcsavarom a pólyát, de valahol azt mondták, hogy nem kell, vagy nem tettek róla említést), azért ugye nem jár bukás?

2021. aug. 15. 19:37
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazok a tételek, ez nem változik. Beírod google-be és letöltöd bármelyiket. Elsősegély vizsgán nem igazán buktatnak. Az enyém kb. fél percig tartott, a mentős csávó elunta már az életét is. Feltett két kérdést, + mellkaskompressziót kellett bemutatni, és ennyi volt.
2021. aug. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mennyire nehéz lenyomni az ambu baba mellkasát?
2021. aug. 17. 08:31
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Na ez az, gondolom nem volt oktatásod a Covid miatt... :/ Azt próbálják nagyon élethűre tervezni, hogy olyan legyen, mintha egy emberen csinálnád. Szóval kb. annyira, mint egy embernek.
2021. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!