Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mielőtt elkötelezem magam,...

Mielőtt elkötelezem magam, megvizsgáltathatom magam Repülőorvossal?

Figyelt kérdés

Sziasztok...Régebben iszonyatosan az MH 59es repülőbázis fele akartam tovább menni, és ebben láttam a jövőm, azonban mindig azt mondtam hogy "Ezt lehetetlen" és stb. Azonban mégiscsak, amiatt nem adhatom fel az álmaimat.

19 éves vagyok, és mielőtt jelentkezek meg szeretnék bizonyosodni arról hogy egészsegügyileg megfelelek... Ennek milyen díja van és hol van ilyen?Illetve van-e erre lehetőség?



#pilóta #katona #hadsereg #honvédség #vadászpilóta #MH 59 Szentgyörgyi Dezső Repülőbázis
2021. aug. 28. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:
91%
Keress rá, ki végez repülőorvosi vizsgálatot a városodban, és hívd fel. Az lenne a logikus, ha még a képzés megkezdése előtt meg lehetne erről bizonyosodni. 30 000 felett lesz az ára, az tuti (a 2. osztályé kb. ennyi, de neked 1. osztályú kell majd).
2021. aug. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 ratgun válasza:
100%

minden tovabbi nelkul meglehet csinaltarni a vizsgalatot.

25-30 ezer forint

ha hivatasos szeretnel lenni akkor medical first class, vagyis elsoosztalyu kell.


rakeresel hogy repuloorvos es felveszed veluk a kapcsolatot.

sok sikert!

2021. szept. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!