Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Műszaki menedzser logisztikai...

Műszaki menedzser logisztikai specializáció bsc után ellátási lánc menedzsment MSc? Mit gondoltok ez jó párosítás?

Figyelt kérdés

Kreditet nem kellene pótolnom csak nagyon minimálisan.


Műszaki menedzser msc lett volna a terv még évekkel ezelőtt, de azóta változott (fókuszálódott)az érdeklődésem és ami meginkább, hogy bar a képzéssel nem is lenne gond, viszont nagyon sok a rossz oktatóm. Ezert is válltoztatnék és folytatnám más MSCn.



Mi a véleményetek a kérdésben említett kombinációról? Más ajánlatok?


Levelező



2022. jan. 2. 20:53
 1/2 anonim ***** válasza:
52%

A kérdés az, hogy melyik érdekel jobban. Egyébként hasonló papírjaim vannak, a GAMF-on lett meg a műmen bsc, Szegeden pedig a műmen msc. Mindkét esetben logisztikára szakosodtam.


Mivel nem ismerem az általad említett képzest, így arra tippelek, hogy az ellátási láncra fókuszál inkább, míg a sima logisztika az egészre és feltételezem mindkettö masszívan az elméletről szól.


Egyébként ezek nagyon büfészakok (bocs, tudom, nekem is ezek a papírok vannak meg) és nem biztos, hogy adnak valami olyat, amit hasznosítani is tudsz. Nem azt mondom, hogy felesleges elvégezni, azt mondom, hogy egy rakás tárgynak értelme nincs, mert nem adnak HOZZÁD semmit sem.


A nagy cégek beraknak egy előre kialakított rendszerbe, ahol Te az egyik fogaskerék leszel és mindenre betanítanak, amire szükséged lesz a munkavégzéshez, azaz: a kutya nem kérdezte még tőlem 10 év munkaviszony alatt, hogy mi a rákot tanultam a GAMF-on logisztikából? Senkit nem érdekel. Meg tudod csinálni azt, amiért felvettünk? Ok. Akkor lehet nekiállni.


A készségeid, a problémamegoldó képességed, a hatékonyságközpontú gondolkodasod, az előrelátasod, a felelősségteljes hozzáállásod fejlődött-e az út közben? Lett-e a személyiségedből valami? Plusz hány idegen nyelven tudnál tárgyalni is?


A többit mindenki lef0ssa.

2022. jan. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Még egy építő jellegű gondolat: a cégnél a munkavédelmi elejtett legutóbb egy olyan gondolatot (bármennyire is kiakasztó az ürge, ez megmaradt bennem), hogy a logisztika a vállalat szíve. Ha itt valami gond van, akkor az magával fogja rántani az összes többi szervet is.


Tehát szemléltetésképpen a logisztika egy nagyon fontos terület és - szerintem - megéri dolgozni benne.

2022. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!