Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ-s szakmai vizsga letétele...

OKJ-s szakmai vizsga letétele után, ajánlanak nekem munkát?

Figyelt kérdés
Tehát ha lerakok bármilyen képzést, igaz hogy vannak cégek akik kapcsolatban állnak azzal az intézménnyel, (ahol ugye lerakom a vizsgát), akik mint frissen végzett tanulónak állást adnak?? És akkor ugye már kezdhetek szakmai tapasztalatot szerezni.
2008. dec. 20. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:

nekem nem ajanlottak.

ki tudja, szakmatol fugg, meg iskolatol

2008. dec. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyenről még nem hallottam.

A gyakorlati helyek vannak csak kapcsolatban a sulikkal (persze csak ha kell gyakorlat a szakhoz) és azok esetleg átvesznek a gyakorlat után is ha nagyon jó vagy.

De csak úgy egy cég nem fog neked állást ajánlani csak mert elvégeztél valamit. Egyelőre sajnos még mi küzdünk a munkáért és nem a cégek a munkásért. :(

2008. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mert egyik haverom lerakott pincér tanfolyamot és azt mondta hogy jöttek be hozzájuk és rögtön munkát ajánlottak nekik rendes fizetéssel mindennel.
2008. dec. 20. 22:20
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen iskolák, de ez az összes iskolának csak nagyon kicsi százaléka, és ott sem mindenkinek ajánlanak munkát. Ha így lenne, nem lenne pályakezdő munkanélküli...
2008. dec. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tehát megvan az OKJ-d azt ennyi.Értem. Fiatalon egyszerűen nem lehet munkát találni. Meg ez idegesít még: Minden munkához kérnek tapasztalatot, gyakorlatot, de fiatalon hol szerezzél gyakorlatot ha mindenhez ezt kérnek??!!
2008. dec. 20. 22:35
 6/9 anonim ***** válasza:
ez már csak igy van. Ördögi kör
2008. dec. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak jó szakmát kell választani!Tényleg van pár hely,ahova bemennek munkaajánlatot tenni,de ez kevés!Az okj inkább azoknak jó,akik vállalkozók akarnak lenni!Nem mintha a diplomások könnyebben kapnának munkát...
2008. dec. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pincer leszel? Csakis kulfold!!!
2008. dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom a fiatalokat.

tényleg egy csomó mindenben megfigyelhető, hogy kúszik be az 50-es évek nyomora.

Hogy jobb állásokba ingyen nyomulnak, hogy legyen felmutatható gyakorlatuk, az inasoknak meg kiszúrják a szemét a kezdőfizetéssel ....

2009. jan. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!