Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » 30 évesen érdemes még szakácsn...

30 évesen érdemes még szakácsnak tanulnom? Párom szerint már késő.

Figyelt kérdés
Ráadásul nő vagyok,és többségében férfiak dolgoznak a szakmában....
2010. szept. 29. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sose késő! Te ha ezt szeretnéd akkor csináld ezt! Szerintem a férjed örülni fog majd amikor valami istenit fogsz főzni :D
2010. okt. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
IIIIIIIIGGGGGGGGGGGGGGGGGEEEEEEEEENNNNNNNNNNN!!!!!!!!!:)
2010. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Tényleg sose késő! Tanulj mindent ami érdekel, ne add fel ha élvezed! Nem tudom kire számíthat az ember, ha nem a párjára.... Tanulj és hagyd ott!
2010. okt. 3. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Köszönöm a válaszokat!:-)

Jelentkeztem az okj.tanfolyamra,és jövő héten kezdem::-)

Hát sok féle ételt eltudok készíteni,de van még bőven mit tanulnom.:-)

Párom a vendéglátásban dolgozik(nem szakács)és tudja hogy milyen nehéz,látja a negatív oldalát is...ezért se örül hogy bele kezdtem.

Viszont lebeszélni soha nem akart,de nem is mondta hogy kezdjem el...

Szenvedéllyel főzök,és elég kritikus vagyok saját magammal szembe is,ha valami nem 100%-osra sikerül.

Engem ez érdekel,és sokáig is lehet csinálni...amíg bírom fizikailag.


Senki nem örül a családban annak hogy elkezdtem(anyós stb.)de nem érdekel.:-)

Hát szerintem semmivel se jobb 58évesen egy sima gimnáziumi érettségivel egy gyárban 3műszakban robotolni.


Hát ez már a 2.szakmám lesz,de már gondoltam arra hogy ha tényleg nagyon jól fog menni a főzés,akkor majd a jövőben kitanulom a cukrász szakmát is.:-)


Szép napot mindenkinek!

2010. okt. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sikerült elhelyezkedni bő tíz év távlatából és értél el sikereket?
ápr. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!