Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj. szakács tanfolyam. Ha...

Okj. szakács tanfolyam. Ha még csak az elméletnél tartunk, lehet közben (persze nem egy napon) a gyakorlati időt tölteni egy étterem konyhájában?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Most kezdtem el egy okj.szakács tanfolyamot,de valami nem tiszta még számomra.


Ha még csak az elméletnél tartunk,lehet közben(persze nem egy napon)a gyakorlati időt tölteni egy étterem konyhájában?


Helyem lenne,ismerős segítene egy nagyon jó helyre bekerülni...csak nem tudom hogy engedélyezve van-e a gyakorlat ha még csak az elméleti résznél tartunk.


620óra nem kevés de nem tudom hogy 4hónap alatt hogy tudnám ledolgozni...ha munka mellett járok suliba.

Hétvégén tudok napi 12órákat dolgozni,de az ugye kevés...

Az oktatás szervező szerint majd csak márciusban kezdjük el a gyakorlatot a tankonyhában...

Tudod aprítani,pucolni(előkészíteni)és persze minden más konyhai munkát elvégzek,ja és jó néhány ételt eltudok készíteni...

A tanfolyam elméletileg május 31-ig tart.

Köszönöm a választ!


2010. okt. 5. 00:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Szerintem ez mindenhol maskepp van. Mi pl. az elmeleti orak mellett jartunk gyakorlatra. Közös gyakorlat kb. 4x volt a vizsga elött! Ezt tenyleg a tanfolyam szervezö vagy az "osztŕlyfönök" tudna neked megmondani. Vagy kerdezd meg az osztalytarsaid!

Sok sikert.

(Ha lehet a hidegkonyhai szakacs-ot is csinald meg, a tanfolyamon belül.)

2010. okt. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

A felnőttképzési szerződésben az van hogy elmélet heti 2-3nap napi 5óra,gyakorlat heti 2-3nap napi 5-8óra.

Utána kérdezek mindennek,a hidegkonyhai szakácsnak is...

az egyik srác kérdezte az oktatót hogy ezzel a szerződéssel mehet-e gyakorlati helyre... de a hölgy nem tudott neki válaszolni,mert Ő csak az első modul tételeket adja le,1hónap múlva vizsgázunk is belőle.

A diétás szakács tanfolyamot is szeretném elvégezni majd a jövőben ha ezt a tanfolyamot befejeztem.

2010. okt. 6. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!