Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Frontend fejlesztő képzések?

Help me please kérdése:

Frontend fejlesztő képzések?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Középiskolában volt lehetőségem betekintést nyernem Weboldalak kreálásában, szerkesztésében (Html, CSS) . Tehát a nagyon basic dolgokat tanultuk csak. A megszerzett tapasztalatokból adódóan érdekelt lettem, hogy tudásomat egy beiskolázással fejleszthessem.


Én úgy vélem, hogy a Frontend fejlesztés állna hozzám a legközelebb..


Utána is néztem neten, milyen programozóiskolák vannak.


Csak, hogy említsek egy párat:


-Codecool

-Ruander

-Webler

-PROGmasters


A kérdésem lenne a következő: Szerintetek megérné a belefektett pénzt / energiát, hogy nekivágjak egy ilyen kurzusnak? Ki milyen iskolát ajánlana?


Szívesen meghallgatnék olyat is, aki végezett már el hasonló beiskolázást.


Vajon nehéz lehet elhelyezkedni / helytállni egy ilyen képzés után?


Előre is köszönöm válaszotok! :)



ápr. 21. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ma már ne méri meg. 5 éve még megérte, ma már nem. Ha fejlesztéssel akarsz foglalkozni, végezz el legalább egy FOSZK-ot vagy egy szakképzést, de legjobban a diplomával jársz.
ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a baj, hogy ha nem vagy nagyon jó abban, amit csinálsz, akkor semmire sem fogsz egy ilyennel menni. Ha meg igen, akkor nem lenne szükságed ilyen tanfolyamra.


A "csúnya" valóság az, hogy a fejlesztő szakma is beállt abba a sorba, amibe kb minden más reál irányultságú értelmiségi szakma: vagy diploma vagy (kb) semmi.

ápr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Meghallgatnék még több embert is, hogy ki mit gondol :)

ápr. 23. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!