Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Okj-s kozmetikus képzést...

Okj-s kozmetikus képzést keresek. Tudtok ajánlani jókat?

Figyelt kérdés
sziasztok! kozmetikus okj-s tanfolyamokat keresek budapesten, a lényeg hogy ismert, nívós(magas színvonalú) 2éves legyen, viszonylag ne olyan drága, közel a nyugatihoz. ha tudnátok ajánlani párat azt megköszönném :)
2010. dec. 29. 22:25
 1/5 anonim válasza:
Sajnos Pesten nem tudok...de állítólag a Keszthelyi a legjobb :) Világversenyeket nyernek meg, stb.
2011. jan. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszíííííí :)
2011. jan. 6. 14:45
 3/5 anonim válasza:

Szívesen! :)

Majd írd meg, hogy hova mész tanulni :)

Ha van még esteleg kérdésed, akkor nyugodtan kérdezz :)

2011. jan. 6. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a vállalkozósuliba járok, a Dózsa György utnál vannak, itt van a gyakorlati hely is. Ez egy éves hétvégi, szerintem nem rossz. A tanárok nagyon jók! Rudolf Ibolya, Cimpián Ági, Juhász Györgyi...
2011. jan. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia!

Én igaz fodrászként végeztem az Alfa Kaposnál Budapesten, a Rudolf Ibolya tanított és szerintem nagyon jó. Igaz, hogy szigorú, de én őt ajánlom. Az elején alig jártak be az órákra, aztán ő ráncba szedte a csoportot. Nem az iskola a lényeg, hanem a tanár. Szerintem ne iskolát keress, hanem menj el órát látogatni, mert ezek az 1 éves képzések már eléggé selejtesek. Sok iskola a pénzre megy. Ahol nem mehetsz be az órára, oda ne menj. Nézd meg a tanárnő honlapját www.rudolfibolya.hu

Remélem sikerül jó helyet találnod, majd írd meg!

Szia: Ági

2011. jan. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!