Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Drégelyvár GSM "PC+mobil...

Drégelyvár GSM "PC+mobil szervíz" tanfolymáról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Felvesznek ezzel az OKJ tanfolyammal és gyakorlattal PC szerelőnek valahova vagy saját vállalkozást kell kezdeni, hogy gépeket szereljen az ember?
2011. jan. 7. 18:35
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

!!!ÁTVERÉS!!! (az oktatóközpont és tanfolyamai)


Utánaolvastam és valahogy a saját honlapjukon kívül máshonnan nem jött jó vélemény.


[link]


Örültem volna ha valaki előbb válaszol, mint saját magam, de szivesen a félmilliós pénzkidobástól megkímélést.

2011. jan. 8. 14:39
 2/17 anonim ***** válasza:
15%

Csak ajánlani tudom mindenkinek a gsm szerviz tanfolyamot, minden reklám-duma nélkül. Ez egy gyorsan megtérülő befektetés volt számomra. Azt ott tanult „rutin” javítások és instrukciók segítségével hamar vissza hozta az árát.

Én nem tartom magam egy ügyes kezű ezermesternek, de az ott tanult begyakorlott megoldásokkal gyorsan meglehet oldani a típushibákat. A gsm szervizes szakmára szükség van.

Beázott elpiszkolódott telefonok mindig lesznek (egyéb más szolgáltatásokról nem is beszélve). Mennyit lehet vele keresni? Egy hangszóró cseréért ellehet kérni még mindig 1500-1800 Ft -ot. Kérem nézzük meg mennyibe is kerül egy hangszóró?A többi a munkadíj. És ez egy mindennapi dolog. Ezen kívül van még sok ilyen egyszerű megoldás...



Mizsik János, FULL-GSM, Balatonboglár

2011. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
15%

Webdesigner "tanfolyásra" járok június óta !!

Észrevételek : a tanárok profik , szerintem nagyon magas szinten vannak, nekem sokat kellett utánaolvasnom az anyagnak mire fel tudtam zárkózn ja és nagyon kell figyelni az óráni.

A kezdeti kiindú......lást veszem alapul , hogy azt sem tudtam mi az a Photoshop és nem tudtam hogy...an nézzem meg egy oldal forráskódját szóval nulláról indultam, akkor most nagyon magas szinten vagyok magamhoz képest.

Ha lehetne 2x is elvégezném (ez a tanfolyamszervezőknek szólt !!! ) mert sokat lehet és kell tanulni. Nemsokára vizsgázunk Január 29.-én , hogyan fog sikerülni azt még nem tudom remélem abszolválom a feladatokat.

A tanfolyam külön külön is megállná a helyét (pl.Photoshop, Web)

folyt köv.....

Részt vehetek az ingyenes angol tanfolyamon is ami nagyon nagy csemege !!!!

A tanárnő (Nóra) szintén profi , jól tanít nem lagymatag az óra hanem pörgős .

Mindenkivel szinte külön foglalkozik, beszélünk és beszéltet. Nem szól közbe ha nem tudod hanem kisegít (nagy különbség).

Jó a hangulat mindig sokat röhögünk a saját hü...lyeségeinken.

Ettől nem olyan az óra mint a gimiben, hogy elunod hanem elég gyorsan elmegy az óra.

A tanárnő fiatal így minden olyan dolgot megért ami most történik a világban.

(pl.ismeri a filmeket,zenéket amiket egyből beépít az órákba Star Wars, Sean Penn, Lady Gaga - Bad Romance{fordítást csinálom} stb)

Ha lehet csak ajánlani tudom őt is .

Röviden ennyi ha kérdés van írjatok ..........


Thaller János, facebookon megtalálsz

2011. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
15%
Sziasztok! Én nagyon meg voltam elégedve az oktatással náluk. Jó fej a tanár, elég laza, sokat gyakoroltunk, nem volt semmi gond. Azóta is szerelőként dolgozom a Digi-nél, ők szerezték az állásomat is...és rengeteg érdekes új dolgot tanultam ott.
2011. jan. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

és véletlenül mind a hárman ugyanazt a szar rizsát adjátok elő amit a weboldalukon mindenki és ugyanabban az időpontban jöttök fel kommentet írni és egyikőtöknek sincsen gyakorikerdesek múltja. most lesz. :) mindhárom hozzászólás kap szép leszavazást :D:D:D


éljenek a szélhámosok, ugye? :)

(végülis aki hülye mindig ráfizet? ejjnye-ejjnye)

2011. jan. 12. 19:35
 6/17 A kérdező kommentje:

VALAMI CSICSKA MAFFIÓZÓ SZEMÉTLÁDA ELVÉGZETT EGY MARKETING TANFOLYAMOT (VAGY MÉG ANNYIT SE) AZTÁN ALAPÍTOTT EGY CÉGET, KITALÁLT BEETETŐ MŰSZÖVEGEKET (MEGTALÁLSZ A FACEBOOKON, ZÁRÓJELBEN ODASZÚROGATNI NEVEKET A SZÖVEGBE, HOGY HITELESNEK TŰNJÖN)


ÓCSKA UNDORÍTÓ ÁTVERŐ SZEMETEK!!!

2011. jan. 12. 19:38
 7/17 A kérdező kommentje:
de milyen jól megélhetsz szegény naivokból te rohadéék :))
2011. jan. 12. 19:40
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Neked mi bajod van? Azért jöttem fel ide, mert véleményeket kértél a suliról...spec én meg voltam velük elégedve, igen, nem bántam meg hogy ott tanultam...és igen, bemásoltam ugyanazt, amit a weboldalon is megtalálhatsz..és? Mi a bajod? Nem te kérdeztél?
2011. jan. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
7%
Egyébként meg szerintem mielőtt véleményt nyilvánítasz, menj el és nézd meg őket, és a saját szemednek higgyél..
2011. jan. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
fentebb megtalálod kifejtve a bajt
2011. jan. 13. 13:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!