Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Drégelyvár GSM "PC+mobil...

Drégelyvár GSM "PC+mobil szervíz" tanfolymáról milyen tapasztalataitok vannak?

Figyelt kérdés
Felvesznek ezzel az OKJ tanfolyammal és gyakorlattal PC szerelőnek valahova vagy saját vállalkozást kell kezdeni, hogy gépeket szereljen az ember?
2011. jan. 7. 18:35
1 2
 11/17 anonim válasza:
71%

Sziasztok !

Én ide jártam gyógymasszőr képzésre,és végül a svédmasszőrt képzést is itt végeztem el!

Én nagyon megvoltam elégedve velük,időben tájékoztattak (ami nem igazán működik mindenhol,más helyekről gyűjtöttem rossz tapasztalatokat is..)Lényeg a lényeg,én azt kaptam a pénzemért amit elvártam! Korrekt kedves ügyintézést és remek órákat remek gyakorlati és elméleti tanárokkal...Csak ajánlani tudom a vallalkozosuli.hu t mindenkinek !

2011. márc. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

gyakorikerdesek.hu, reklám naivaknak.

SENKI NE DŐLJÖN BE A MŰ-ISKOLÁKNAK, MINT EZ!!!

2011. márc. 10. 18:15
 13/17 anonim válasza:
71%
Ne mennyen senki a Dgsm, vállalkozósuli, Drégelyvár oktatási központ, Virág és Juhász kft. -be tanulni semmit, csak a honlapjuk van jól megcsinálva és átverés az egész! Semmit nem fogtok tanulni, csak egy dolgot, hogy máskor megnézed hogy hova fizetsz be pénzt!!! A felsorolt intézmények egy és ugyanazok!
2011. aug. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

Én alkalmaztam egy srácot, aki ott végzett. A tárgyi tudása megvolt, azt mondta, sokat gyakoroltak a suli műhelyében. Egyedül azt hozta fel negatívumként, hogy fel kellett járnia Pestre 2 hetente, mert Szolnokon nem talált hasonló iskolát.


Számomra meglepő volt, hogy hozzánk is az iskola küldte, mert a jelentkezésnél megígérték neki, hogy a tanfolyam vége után találnak állást. Ezt pedig számonkérte a vizsga után, és valamelyik munkatárs leültette, és fél óra múlva kapott kb 10 címet a megyénkben

2011. szept. 4. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
83%

bocsánat, elnyomtam


szóval kapott egy pár címet, ahová mehetett állásinterjúra, ebböl az egyik mi voltunk

2011. szept. 4. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
100%
A Drégelyvár Oktatási Központ ami korábban DGSM néven futott (illetve Vállalkozósuli) egy nagy lehúzás, ajánlom hogy nagy ívben kerülje el mindenki. Fogtechnikus tanfolyamra járok, fűt-fát igértek a web site-on aminek fele sem igaz, pl hogy gyakorlati helyet szereznek. Nem tudom hogy szervezhetnek olyan tanfolymot aminek az alapvető követelményeivel sincsenek tisztában. Nagy a szervezetlenség, az irodájukban pedig nagy a fruktuáció, így aztán a kérdéseinkre soha nem tudunk választ kapni, dokumentumok, szerződések stb tünnek el náluk, nem tudom mi folyik ott, a kaszáláson kivül nem sok minden. Megnéztem a cégtulajdonos Virág Gergő iwiw kommentjeit, annak idején, amikor megszerezte az OKJ képzésre való jogosultságot azt írta. "Elvégetem a vámpírképzőt...". Hát azt jól elvégezte, azóta is csak a vérünket szívja, a szolgáltatásuk majdhogynem a nullával egyenlő. alapvető feltételek sincsenek meg, telefonban agresszívek, főleg a Györgyi nevü nőszemély, emailekre ritkán válaszolnak, tesznek ránk, rémes, de ez van
2011. okt. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Llcccp válasza:
100%
Nagyon messziről jártam fel, utiköltséggel együtt több mint 250.000Ft ba került.Telefonokkal foglakoztam, de nem volt képesitésem ezért jelentkeztem. Miután a hiperlaza képzés véget ért, amit csak nagyon nagy joindulattal lehet oktatásnak nevezni (tanárcsere, nem jol felszerelt oktatási helyszin, stb), elmentem az okmányirodába, hogy kiváltsam a vállakozoit, eladoi végzetségem már meg volt, közölték, hogy szervizre seemi jogosutságom nincs, mivel ez nem elég, sőt semmit sem ér ha ki akarom váltani a vállakozoit... Felhivtam a DGSM em et és jött a süket duma, hogy mit képzelek ez nem OKJ. A szerződésben pedig igértek füt fát bogarat, hogy simán kiválthatom. Szoval szinte semmit sem ért az egész. NE jelentkezzetek!!!!!
2013. okt. 15. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!