Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Tanult itt valaki a miskolci...

Tanult itt valaki a miskolci Szemere Bertalan Szakképző Iskola, alkalmazott fotográfus szakán?

Figyelt kérdés
Az érettségire épülő képzés és a hozzá kapcsolódó díjak érdekelnének. Van olyan tanfolyam ahol délután vannak az órák ?
2011. jan. 10. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Pontosan milyen képzés érdekelne? Csak a fotográfus?

Mert Miskolcon van még az ArtDeco Szakképzőiskola, én ott tanultam, grafikus szakon, ott heti 2szer voltak az órák délután.

De őszintén szólva nem javaslom, se a Szemerét sem pedig az ArtDeco Szakképzőt.

2011. jan. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az ArtDeco tényleg rossz.


Barátnőm most fogja befejezni a 2 éves fotográfust a Szemerében. Az ő csoportjukban a közösség jó, ő szereti, nagyon tehetséges. A tanárai között van 2 nem teljesen normális, egyébként nem soka tanítják az OKJ-sokat. Van nagyon sok rajzi, meg gyakorlati órájuk és művtöri órájuk.

Szóval, inkább a Szemere.

2011. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az ArtDecoról ti mit tudtok előző válaszolók?
2011. jan. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyik volt osztálytársam divattervezést tanult ott, a másik grafikát. Hát sz*t se ért, ott is hagyták. A tanárnők nem járnak be órát tartani, ha mégis, akkor mindenről szó van, csak a tananyagról nem.


Arra van a suli, hogy az üzemeltetői (egy házaspár) felvegyék az állami támogatást az odajárók után, azt cső.

2011. jan. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na úgy látom ezért nem érdemes két évig itthon maradnom, úgy is meló mellett szerettem volna fényképész szakmát szerezni. Irány BP. Ott találtam egy jó kis sulit, ami szakmát is ad.

Akit érdekel :

[link]


Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! :)

2011. jan. 12. 16:34
 6/7 anonim válasza:
Én is éppen ilyen sulit keresek,de amit te néztél az nem ad szakmát.Kinyomtattam a bizonyítványukat és az okmányirodában azt mondták,h nem jó.Érdemes utána nézned mert ne járjál feleslegesen,ha nem fogadják el hivatalosan.Esetleg abban tudok segíteni,h Miskolcon az Oktáv továbbképzőközpont indít 4 féléves képzést,szombati oktatással,ez okj-t ad vagy Pesten tényleg van több,én most az Alfa Kapos 2007 által szervezett képzést néztem ki,ez 16 hónapos és szintén szombati oktatással.Most ez után nyomozok,h ezt az okj számú bizonyítványt elfogadják-e.(54 211 01 0000 00 00)
2011. jan. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Túl szép volt, hogy igaz legyen :)

Kár, hogy a képzés árából már egy félprofi tükrös gép is kijönne... A vizsgadíjak is elég vadak 40-50 ezer HUF.

Lehet, hogy a pénzt inkább szakkönyvekbe meg gépbe fordítom és megtanulom magamtól :)

2011. jan. 21. 23:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!