Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » ECDL vizsga. Hol? Mennyiért?

ECDL vizsga. Hol? Mennyiért?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Le szeretném tenni az ECDL vizsgát, de nem tudom sem azt hogy hol érdemes, sem azt hogy mennyibe kerül. Tud valaki segíteni? Főleg személyes tapasztalatnak örülnék.A tananyagot netről le tudom szedni valahonnan? Előre is köszönöm!
2011. jún. 26. 15:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Meg az lenne a kérdésem, hogy elméleti rész is van-e a vizsgán, illetve hogy az IT részből mi kell?
2011. jún. 26. 20:50
 2/6 anonim válasza:
2011. jún. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, de mint írtam, személyes tapasztalatnak örülnék.
2011. jún. 27. 00:14
 4/6 anonim válasza:
hát figyelj...nekem még 2 vizsgám van és megvan az ECDL vizsgám....de állítólag már nem sokat ér, és mire leteszem(jövőbe) még annyit sem fog...végül is az ECDL diplomád azt jelzi, hogy alap dolgokat tudsz a gépen pl.: mappákat létrehozni, törölni, áthelyezni, másolni, átnevezni, tudsz word-ben szöveget szerkeszteni, tudsz powepointot készíteni, kezelni az exel táblázatkezelőt, tudsz nyomtatni, interneten keresni, ismered a számítógép alap részeit és funkcióit, a kiterjesztések jelentését...stb. Lényegében a bonyorultabb dolgokat ezzel nem bizonyítod( gondolok itt programozásra pl). Én nem akarlak lebeszélni róla, én nem bánom, hogy eddig fizettem a vizsgákat és még 2 leteszek, leglalább lesz valami a kezemben, de ha azért szeretnéd letenni, mert informatikával akarsz foglalkozni, info egyetemre készülsz, akkor ez nem lesz elég... egyébként nem nehéz letenni.Az én sulimban lehetőség van rá, hogy 4 év alatt letedd, ezt kihasználva csinálom én is. A vizsgákra fizetni kell és ha nem sikerül akkor az ujravizsgázásra is. Remélem segítettem valamennyit:)
2011. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
ja és igen, van elmélet is. Nem emlékszem pontosan, de azt hiszem az első vizsga az op rendszer-és ebben van elméleti rész-a számítógép részei, kiterjesztések,ilyesmik,majd word, powerpoint, internet, exel, axes majd egy elmélet az utcsó vizsga.
2011. jún. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én még suliban tettem le, az első év ingyenes volt, csak a vizsgát kellett fizetni, később fél éve fizettem pár ezer forintot, de őszintén szólva nem nagyon emlékszem, kb. 3000 Ft lehetett fél évre... azért persze ez más volt, mert a sulink támogatott volt ilyen téren, onnan kaptam a tananyagot, de interneten is megtalálható, arra kell figyelni, hogy elméleti anyagnál gyakran változtatnak, és mindig a legfrissebbet szedd le, de nem olyan vész, nekem elsőre sikerült mindegyik vizsgám.
2011. júl. 20. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!