Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Informatikai rendszergazda,...

Informatikai rendszergazda, hálózattelepítő és üzemeltető OKJ képzés (54 481 03) nappali rendszerben. Hol?

Figyelt kérdés
Találtam szimpatikus iskolákat, ahol ingyenes a képzés, tekintve, hogy a jogszabály szerint meghatározott korhatáron belül vagyok. Nappali, iskolarendszerű képzések, Budapesten. DGSM: a képzésen túl ingyen kresz oktatás stb. Computer School: ingyen laptop 2 évre stb. Ilyen képzéssel végzetteket kérném, hogy írják le a véleményüket, hol tanultak, milyen volt, vagy más képzést, de ezen iskolák valamelyikében tanulta.
2011. jún. 27. 20:39
 1/3 IEE válasza:
Hali! Szerintem ha rendszergazda akarsz lenni, akkor kezd fősulival mérnök infón, utána a felsőfokú rendszergazda képzés és közbe lesz időd szét tanulni az agyad, mert csak vérprofi tapasztalattal rendelkező diplomás rendszergazdát keresnek.
2011. aug. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 IEE válasza:
Ja és én is ide jelentkeztem, miskolcra web-programozó szakra ami igen vicces, mert csak az alapot tanítják meg neked, a többit google és egyéb oldalakról kénytelen leszek bemagolni.
2011. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29%

felesleges fősuli meg ilyenek! az OKJ képzésnek az az előnye, hogy hamarabb mehetsz a Mekibe, Fősuli esetén csak később... :/


Ilyen képzésem van, ezt tettem le, mert ez érdekelt, de nincs munkalehetőség (hála a mocskos Fidesznek/MSZP-nek)


Computer School egy kalap kaki... Ott is jártam már Miskolcon, bár ne jártam volna... 1 kidobott év volt, nyomták a fejembe a sok moslékot, de köze nem volt a szakmához, ott is hagytam utána!!!


Ja igen, kapsz ingyen laptopot, de ezért akkor sem éri meg oda járni! Meg a laptopot utána vissza kell adnod, ha végeztél a sulival, esetleg valamennyi összegért megveheted utána....


Az én életem az informatika, de sajnos nem egyszerű elhelyezkedni, ezzel számolni kell! Ha érdekel még a villanszerelés, akkor szerintem menj villanszerelőnek, vagy valami szakmunkásnak, mert ott sokkal több esély van elhelyezkedni, és ott valószínű nem a Mekibe kötsz ki...


Fidesz/MSZP kormányzások alatt nem kell ennél többet várni sajna :( Nem teremtenek munkahelyeket, csak sz0patják a népet... :(

2014. júl. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!