Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Budapesten van olyan esti...

Budapesten van olyan esti fotós tanfolyam, ami tényleg jó és nem irreálisan drága?

Figyelt kérdés
a tapasztalataitok érdekelne ezzel kapcsolatban, bár az oldal nem engedi, hogy arra rákérdezzek :D
2011. jún. 28. 10:38
 1/1 Luczian válasza:

Válassz magadnak egy fotóklubot és járj el a klubnapokra!

Biztosan ajánlanak majd megfelelő szakirodalmat és segítséget a fotózás megtanulásához, ami a mai digitális gépekkel sokkal könnyebb, mint régen.

Amennyiben tehetséges vagy, garantáltan jó fotós válik belőled ezen az úton járva, és anyagilag sem fog megvágni senki, viszont rengeteg inspirációt kapsz!

Teljesen fölösleges esti fotós tanfolyam után kajtatnod.

Én is ezt az utat jártam be, majd különösebb fölkészülés nélkül jó eredménnyel szakmunkásvizsgát tettem fényképészetből.

2011. jún. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!