Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Jobb agyféltekés rajzolást...

Jobb agyféltekés rajzolást meg lehet tanulni tanfolyam nélkül is?

Figyelt kérdés
Könyv vagy weboldal van ahol le van írva hogy kezdhetnék hozzá? Akár angolul is jó.
2009. márc. 26. 15:23
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
99%

Meg. a könyv épp most fogy el a boltokból. Ha nincs kinn, kérd az eladót, hogy rendeljen!

Olyan részletes, hogy simán jó. Még azt is leírja, mit vegyél elő. pL. "radírt és 60perc időre lesz szükség egyben."

2009. márc. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
51%
Kérdésedre hadd válaszoljak egy másik kérdéssel: mi takar a jobb agyféltekes rajzolás? oO
2009. márc. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
És te próbáltad már? Egyszerűen nehéz elhinni hogy bárki képes megtanulni olyan szinten rajzolni. Én elég béna vagyok, nevetséges ahogy én rajzolok, pedig nagyon szeretek, de a 9 éves húgom jobban rajzol:) Tanfolyamra meg nincs pénzem.
2009. márc. 26. 16:20
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk megvan a könyv, anyának nagyon bejön:) Betty Edwards: Jobb agyféltekés rajzolás

Azt hiszem az Édesvíz Kiadónál lehet kapni.

2009. márc. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Köszi nektek.

A második hozzászólónak meg: [link]

Ott olvashatsz róla:)

2009. márc. 26. 16:29
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Én rajztanár vagyok, én írtam, hogy meg lehet könyvből tanulni.

Én eddig mindenkit meg tudtam tanítani, nem mondtuk, hogy milyen féltekés, csak csináltuk, de ugyan-azon az elven.

Az is megtanult, aki azt mondta, ő egy kört se tud rajzolni.

Technika csak. A rajz a fejben és a szemben dől el, nem pusztánkézügyesség dolga. (gondolj a szájjal, lábbal festőkre.)


Ez a könyv azért jó, mert nem bonyolítja túl a dolgot, kis részekre van osztva, és mindent részletesen nem csak elmagyaráz, de le is szereli az úgysem tudom típusú tiltakozásodat.


A szerző 5 napos tanfolyamokat tart.

Szakmailag kivitelezhetőnek tartom. Persze lehet tovább fejlődni, rajzi szabályokat tanulni, de a szemlélet megértése látványos eredményt hoz.

Bátran fogj hozzá a könyvből!

2009. márc. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%
Ha győri vagy és összeszedsz öt embert, megtaníthatlak én is, ha nem akarsz otthon rajzolni.
2009. márc. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
98%
Második vagyok: köszönöm a linket... Azt meg külön, hogy nem pontoztatok le... Ez valóban hihetetlen, még sose hallottam erről... De ezt a könyvet nekem is meg kel szereznem.. Azok a rajzok... Huh... Egészen hihetetlen...
2009. márc. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

sziasztok

nekem megvan a könyv csak egy hét múlva küldjetek nekem mailt és elküldöm nektek... most nem a saját gépemről írok, szegény szerelőnél van :P

2009. jún. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
83%

szija

megtaláltam a linket

*****

free, vársz asszem 90 mp-et majd download

sok sikert



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2009. jún. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!