Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Ajánlanátok olyan műkörmös...

Ajánlanátok olyan műkörmös tanfolyamot Budapesten, ahova már 14-15 éves kortól lehet menni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 13:12
1 2
 1/13 Niburta válasza:

Úgy tudom, OKJ-s tanfolyamra csak 18 éves kortól lehet, illetve úgy tudod megkerülni, hogy elkezded 18 alatt és amikor betöltöd, akkor teszed le a vizsgád.

Egy céget felejts el: az EFEB-et! Oda ne menj semmiképp, mert csak a pénzedet szedik el.

2011. júl. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
OKJ tanfolyamot 18 éves kortól lehet kezdeni. De szerintem olyan kifejezetten nincsen, h műkörmös, hanem kozmetikus van és azon belül van, amit te szeretnél, neked ezt ajánlanám.
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem a 18 év számít, hanem az érettségi. Előbb tedd le az érettségit, aztán hajrá.
2011. júl. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen. De ez kábé ugyanaz, mint a 18 év elmúlta. :P
2011. júl. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
52%
Hát nagyon nem.
2011. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Miért is?
2011. júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mert van, aki 18 éves kora előtt érettségizik, és van, aki utána. Ma nagyon sokan 19 körül. Én már találkoztam 50 feletti érettségizővel is, te talán még nem.
2011. júl. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Öööö...tehát azt mondod, aki 50 éves, az még nem múlt el 18? Nos, ez esetben igazad van, ilyennel még tényleg nem találkoztam. :P
2011. júl. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyenge utóvédharc. Majd ha sok időm lesz hülyeségekre, el fogom magyarázni, hogy az "OKJ tanfolyamot 18 éves kortól lehet kezdeni." mondatod nem azt jelenti, hogy akkor lehet elkezdeni, amikor megvan az érettségi, és ennek semmi köze ahhoz, hogy az 50 több a 18-nál. Most menj szépen aludni, jót fog tenni, én meg csinálok valami hasznosabbat, mint hogy téged győzködjelek. De ha ragaszkodsz hozzá, hogy ez a kettő ugyanaz, akkor egészségedre, kárt nem teszel vele senkiben.
2011. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mivel feltételeztem, h aki elmúlt 18 éves, megvan az érettségije, ezért szerintem olyan hatttalmas nagy hülyeséget nem is mondtam. :P
2011. júl. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!