Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogyan lehetek fogtechnikus?

Hogyan lehetek fogtechnikus?

Figyelt kérdés

Találtam pár képzést, de azok mind OKJ képzések, és én azthittem, hogy ez egyetemi keretek között folyik, de aztán a szomszéd srác közölte, hogy nem.


Mindezekmellett a képzési díj szédületes 600 ezer forint. A szüleim a büdös életben nem fogják kifizetni, szóval nem is tudom mihez kezdjek. Hiába mondjátok, hogy menjek dolgozni, mivel itt egészen konkrétan minden van, csak meló és fizetés nincs.


Most épp egy másik képzésen vagyok de 2012 ben befejezem és okleveles gyógymasszőr leszek.


Közben minden oldalról rágják a fülem, hogy íratkozzak be a betegápolás szakra, amit viszont rohadtul nem akarok megtenni.


Kérlek segítsetek és mondjátok meg, hogyan lehetek fogtechnikus?


2011. aug. 3. 08:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Szegeden van ingyenes suli, úgyhogy biztos van máshol is. Viszont ezek tényleg OKJ-s képzések, egyetemen max. fogorvosnak tanulhatsz.

Hová valósi vagy, Szegeden nagyon kiesne?

2011. aug. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szeged is jólenne, de már ellőttem az ingyenes OKJ képzésemet. Masszőrnek tanulok :S
2011. aug. 3. 08:52
 3/6 anonim ***** válasza:
hA már lesz egy OKJ képzésed államilag támogatott képzésben, akkor sajnos már nem járhatsz még egyre. Én is ezt szeretném majd tanulni, fogok kérni részletfizetési lehetőséget, és havonta törlesztgetem. masszőrként is össze tudsz szedni majd egy kis pénzt rá. lehet, hogy pl 3 év alatt össze is jön az a 600...én 650-ért láttam amúgy képzést...
2011. aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szóval gyűjtenem kell a pénzt. De nekem nincs rá 3 évem, hogy összeszedjem. EGY évem van.
2011. aug. 3. 09:19
 5/6 anonim válasza:
Szegeden hol van az az okj-s képzés? Meg az 1. ingyenes lenne?
2012. jan. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a google a barátod
2015. máj. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!