Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Színvonalas fogászati szakassz...

Színvonalas fogászati szakasszisztens képzést hol tudok elvégezni?

Figyelt kérdés
2011. aug. 8. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Raoul Wallenberg iskola Budapesten! De ne levelezőre menj hanem nappalira!
2011. aug. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos csak levelező vagy távoktatás játszik, mivel két pici gyerek (1 és 2.5év) mellett végezném el. Miért nem ajánlod a levelezőt?
2011. aug. 8. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Én levelezőn végeztem, és azt kell mondjam, nem adta meg azt a szakmai tudást amire vágytam. A levelező azzal jár, hogy magad intézed a gyakorlataid és egy héten egyszer kell bejárnod.Járj előtte jól utána, hol tudnád letölteni a kötelező gyakorlatokat!,mert évközben nehezebb lesz. És ha ez megvan, ne hagyd utoljára, hanem járj rendszeresen, amennyit csak az időd engedi, ugyanis álláskereséskor leginkább arra kíváncsiak mennyire vagy rutinos. És készülj fel arra, hogy sok dolognak neked kell majd utána járnod legyen az elméleti vagy gyakorlati dolog.

Sok sikert!

2011. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Melyik sulin keresztül végezted Te el?

2011. aug. 11. 15:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!