Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Milyen a műkörmös tanfolyam?

Milyen a műkörmös tanfolyam?

Figyelt kérdés

Miskolc mellett lakom és erősen gondolkozom rajta hogy leteszek egy OKJ-s szakmát kézápoló és műkörömépítőre. Mi kell hozzá azonkívül hogy elég szép árat fizetsz ki a tanfolyamra és még mellé magadnak kell megvenni az anyagokat? Kocsim még nincs így házhoz sem tudnék menni, ahol én lakom erre nemhiszem hogy itt lenne kereslet rá,de miskolcra tudnék bemenni dolgozni valahová. nemtudom érdemes-e belevágni:S Szerintetek az az ár amit ezekért kifizettem visszajönne?

Segítségeteket előre köszönöm:))


2011. szept. 19. 18:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Elég nehéz vendégkört szerezni. Nem tudom Miskolcon is így van-e de a legtöbb városban minden utcában van egy műkörmös. És amúgy az ilyen okj-s képzéseken alig tanítanak valamit, csak arra jó, hogy legyen egy papírod, de ahhoz, hogy versenyképesen legyél a többi körmös közt, ahhoz sokkal jobban kell építeni mint amennyire ott megtanítanak. Tehát még külön el kell menni építő + díszítő tanfolyamokra, amiknek elég borsos ára van.
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nézzd meg az Alfa Kapos képző központot hátha vannak Miskolcon. Szerintem úgy érdemes ha saját szalont tudsz nyitni más esetben bérleti díjat kell fieztned a helyért.
2011. szept. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!