Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » OKJ tanfolyam elvégzése...

OKJ tanfolyam elvégzése lehetséges nappali tagozatos középiskola tanulói viszony alatt?

Figyelt kérdés

Középiskolába járok,most 12 osztályos(idén érettségizem)

Arra gondoltam,elvégeznék iskola mellet egy okj tanfolyamot ami január végén indul,ami csak azt kötötte ki,hogy aki arra jelentkezik fejezze be az iskola 10.évfolyamát.Na már most:

nem vagyok 23 éves még,nincs még szakvégzettségem,nappali tagozatos középiskolában tanulok.

Lehet így erre a tanfolyamra menni? Lehet ingyen?


2011. dec. 27. 20:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem amíg be nem fejezed a középiskolát, addig nem járhatsz nappali tagozatos képzésekre párhuzamosan. Ha már leérettségiztél, utána igen, csinálhatsz egymás mellett több iskolát, képzést is.
2011. dec. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ez igaz, de 2 időpontban van.

Hétköznap 3 napon délutánonként,és van csak szombatonként.

Én arra gondoltam hogy szombatonként(csak ezt elfelejtettem a magyarázatomban leírni)

2011. dec. 27. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehetséges, de okj-től függ. Van, amihez kell az érettségi, amihez elég a 8 általános, arra bátran elmehetsz.
2011. dec. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Természetesen van rá lehetőség. Ha nem 5-el kezdődik az OKJ száma, nem kell hozzá érettségi.

Ha jól emlékszek, 33-as lehet a tied, ahhoz kell 10. osztály.

2011. dec. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor ha az az OKJ nem nappali tagozatos hanem levelezős vagy esti tagozatos.
2012. jan. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!