Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hol val Pest megyében vagy...

Hol val Pest megyében vagy Budapesten lakberendező és dekoratőr képzés? Érettségi utáni, ami lehetőleg szakmailag jó, nem csak bejárogatós? És hol van a lazább képzés?

Figyelt kérdés
köszönöm a válaszokat!!
2008. ápr. 14. 09:21
 1/6 A kérdező kommentje:
olyanra gondolok, ami állami képzés, nem egy vagyont kérnek az embertől, és nem magán. Plusz okj-képzés, nem főiskola/egyetem.
2008. ápr. 14. 09:24
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
a probléma az hogy hiába végztel el bármien okj-s képzés mivel gyakorlatot nem szerzel a kutya nem fog alkalmazni. nekem is van kb 30 okj-s végzettségem de egy kalap kakit nem ér.
2008. ápr. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Én is épp erre a kérdésre keresem a választ:-) A "lazább"-at illetően a NOVUS-t tudnám ajánlani (www.novusnet.hu). Pillanatnyilag oda járok dekor szakra. Jó iskola,olcsó,jók a tanárok,szép helyen van,jó a hangulat és a közösségi élet,szeretem,imádom,DE... a felszereltség tekintetében komoly kihívásokkal küzd az iskola. Anyagilag nincsenek a helyzet magaslatán. És hogy szakmailag jó-e? Hát... vannak hiányosságok. Ettől függetlenül én ajánlom neked,mert már egy ideje keresgélek és nem találtam jobbat,de még hasonlót sem... Aki netán rácáfolna erre,ne habozzon megosztani velünk!:-)
2008. ápr. 28. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ, aranyos vagy. : )

Megnéztem az oldalt; lehetne néhány kérdésem hozzád?

Szeretném tudni, nehéz volt-e a felvételi? Az írásbeli és beszélgetés, és milyen elvárásaik vannak (gondolok itt a 'mappára', amiben a saját eddigi munkákat mutatjuk be)?

Bocsi, hogy ennyit kérdezek. : )

És még azt, hogy volt már jónéhány tapasztalatom művészeti sulis diákokkal, és eddig úgy tapasztaltam, hogy az ottani diákok igen el vannak 'szállva', (pl. kisképző, dekoratőrisk., eventus), hogy ők "művészek, ők a legjobbak , övék a világ, stb. Ez ott mennyire jellemző? (nem akarlak megbántani a kérdéssel csak eddig így tapasztaltam)

Köszönöm :)

2008. ápr. 28. 08:50
 5/6 anonim válasza:
A felvételi miatt nem hiszem,hogy aggódnod kéne:-) Csak tavaly indult a szak és mivel nem nagyon sikerült kellőképpen meghirdetni(ha csak nem keresek rá direkt a novusra nem is lehet megtalálni...),nincs éppen túljelentkezés. Sőt... Most 4-en(!) vagyunk a szakon. Szóval tárt karokkal várnak minden érdeklődőt. Persze van felvételi,nem is éppen könnyű,de az előbbiek miatt az is elég,ha lelkes vagy. Az elszállt,beképzelt művészpalánta szerencsére hiánycikk! Elég vegyes a társaság: furcsák,bolondok,kevésbé bolondok,akad 1-2 normális is:-) Persze a "bolond"-ot a szó legpozitívabb értelmében értsd! Leginkább kedvesek és nyitottak. Barátnőmmel "novus-feeling"-nek szoktuk emlegetni:-) Tényleg különleges hangulata van a sulinak,amit máshol még nem nagyon tapasztaltam! Ha van még kérdésed szívesen válaszolok,de inkább privát e-mail-ben,ha nem bánod.
2008. ápr. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hello!

Most keresek fősulit és valamilyen lakberendezős iskolát keredek.Elolvastam és megnéztem azt az iskolát amit leirtál ez elözö levedben.De sajnos nem volt a fősuliról semmi.szeretnék kérdezni töled egy két dolgot.

Lehetne hogy beszélgetünk privát emailban?


Elöre is köszi

Szandi

2010. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!