Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehetnék tengerésztiszt...

Lehetnék tengerésztiszt eléggé gyenge fizikumú lányként? Vagy milyen hajós szakmát tanulhatnék?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok és fogalmam sincs a hajózásról, de szívesen dolgoznék hajón, akár egy tankhajón is, bármin... matróz gondolom nem lehetnék, mert ha jól sejtem, oda inkább férfiak kellenek. Milyen munkát kaphatnék egy hajón (ami nem pincér vagy szobalány, bár azon is gondolkozom) ?

2012. máj. 24. 20:16
 1/10 anonim válasza:
Persze csak fogadd meg ezt a pár tanácsot:push up melltartó simulós gatya aztán jöhet a dance a hajón!
2012. máj. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Unatkozó nyomik kerüljenek :D
2012. máj. 24. 20:43
 3/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ezt már nézegettem, és ha jól értettem, ebből csak matrózként kerülhetnék ki...
2012. máj. 24. 21:49
 5/10 anonim ***** válasza:
az nem jó? nem biztos h itthon van tengerész képzés, tenge4 hiányában:S
2012. máj. 24. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
2012. máj. 24. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igazából fogalmam sincs :D Ezen kívül csak egy tengerészképzőt találtam, ami a horvátokkal tart kapcsolatot. De lehet, hogy igazad van és inkább ezt kellene megpróbálni... utánanézek mindenesetre..
2012. máj. 24. 21:56
 8/10 A kérdező kommentje:
Ja köszönöm, ezt még nem láttam!
2012. máj. 24. 21:57
 9/10 anonim ***** válasza:
ha ezt elvégzed és mész a horvátokhoz, az a legjobb, ax ott tanulsz tisztnek késöbb
2012. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha tengerész akarsz lenni nem akadály hogy lány vagy...én úgy tudom hogy Máltán van tengerész tiszt képzés és eu-n belül az első képzés ingyenes... viszont idegennyelvű...azt hiszem egyetlen srác jár oda kis hazánkból! de nagyon nehéz az elhelyezkedés tengeren magyarként... inkább próbálkozz a folyammal oda több az esélyed de oda német nyelv kell...nekem van ismerősöm aki matróz és lány egyébként...
2012. júl. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!