Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hogy lehetne sikeres a KRESZ...

Hogy lehetne sikeres a KRESZ vizsgám?

Figyelt kérdés
1x már megbuktam KRESZ vizsgán, a következő 30-án lesz, 2x már vtam az autóssuliban gyakorolni a vizsgaprogramon, összesen 8 tesztre volt eddig lehetőségem. A 8-ből csak 2-n mentem át, azokon is 65 ponttal, tehát éppenhogy. Itthon nincsen lehetőségem gyakorolni, mert neten fizetősek a KRESZ programok, még úgy 20-22 tesztre lesz lehetőségem, az időm ennyit enged sajnos az autóssuliban, mert hát ráadásul nem a szomszédban van. Sztetek lesz ez még majd jobb is? Most már nagyon aggódom :/

2012. aug. 22. 19:37
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Bocsánat, elírtam, 8-10 tesztre lesz csak lehetőségem :S
2012. aug. 22. 19:38
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

iszonyat kevés! Már nem azért!

júniusban volt a vizsgám elsőre átmentem, 1 pont híján 100%-os lett.

DE én otthon gyakoroltam, szinte még este is. Az 55. kérdéscsoportot egyenként végigvettem. Ha egy csoport kérdései nem mentem addig csináltam, míg jó nem lett teljesen. Így haladtam végig szépen lassan. A nyakamon volt annó a vizsga, 2hét (vagy talán még annyi se volt)felkészülési időt kaptunk.


Színvonalas autóssuliba jártam, az egyik legjobb és leghíresebb a városban. 5000 Ft-ért kaptam 2 db könyvet és 1 db KRESZ cd-t. Ha megvan minden vizsgám, és éppségben visszaadom a dolgokat, akkor visszakapom az 5000 ft-ot


Nektek nem mondták h adnak cd? Ha nem, kérdezz rá nincs-e erre lehetőség! Bár kétlem h ne lenne :)

2012. aug. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok

Am. nem mondom, hogy nem fogsz átmenni. De még ha nagyon gyorsan tanulsz is, akkor sem elegendő ennyi gyakorlás ahhoz, hogy meg is értsd azt amit megtanultál!

Azért Sok Szerencsét kívánok neked a vizsgára!


18/L

2012. aug. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ne csak a tesztek kitöltésére koncentrálj, hanem próbáld az egyes szitukat elemezni, átrágni és akkor jobban rögződik, hogy mit is kell a teszten bejelölni. Ha ilyen módszerrel mindent alaposan átveszel, sikerülnie kell. Én még régi módszerrel, előadások, gyakorló tesztlapok stb. tanultam. Akkor az oktató azt mondta: Ha valakivel kétszer találkoztunk, biztosan felismerjük, ha egyszer, jó esélyünk van rá, hogy felismerjük, ha egyszer sem, akkor tippelünk, vagy szerencsénk van, vagy nincs. Próbálj az 1. pontjára koncentrálni, akkor biztos sikerül.
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
miért nem töltöd le vmelyik torrent oldalról?
2012. aug. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, nekem elsőre 63 pont lett, nem mentem át. Nem vettem elég komolyan. Másodjára tanultam rendesen, de valahogy még akkor se tudtam eléggé, megintcsak nem mentem át. Ezután nagyon begőzöltem, hagytam a francba az egészet egy ideig... majd elkezdtem újra készülni. Szereztem programot, csináltam a tesztkönyvet. A programon végigmentem az összes kérdésen tobbször is ("Tesztkönyv"). Véletlenszerű teszteket is csináltam, amíg mindig 75 pontos nem lett. A vizsgán pikk-pakk megcsináltam, max pontra.



A program, tesztkönyv kell, mert vannak nagyon hülye kérdések, amiket a könyvből nem lehet megjegyezni. Programot hogyhogy nem tudsz szerezni? Nekem sikerült netről. Torrenttel is próbálkozhatsz, de venni is lehet, ha nincs más. Ennyit csak megér, nem? A 65 pont nagyon kevés, még sokat kell gyakorolnod. Nem azért mondom, de itt tényleg életek múlhatnak rajta, mennyire tudja az ember. Utólag én is beláttam. Nem lehet úgy nekikezdeni, hogy nem vagy biztos a dolgodban.

2012. aug. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia, én is 1x megbuktam a kreszen... képzeld, nálunk meg lehetett vásárolni a cd-t, dehát a fene se gondolta, hogy az fog menni élesben is. nem mondták, és én meg azt hittem, hogy csak hasonló. ha tudtam volna, ha full ugyanaz lesz, a válaszokkal, mindennel együtt, akkor agyongyakoroltam voltam már első alkalomra. megvolt a program is, mert letöltöttem a netről, csak nem gyakoroltam annyit. 1300 valamennyi kérdés van, és kb 500at néztem át.... szóval elsőre nem sikerült. azt hiszem egy 3pontosat elrontottam, és ezért pont nem lett meg a minimum ponthatár..eléggé idegesített...


aztán 2.szorra sikerült,mert próbáltam még min 2x átrágni az összes kérdést,meg memorizálni.


sok sikert!:)


ennek már van vagy pár hónapja.. janurában kezdtem az egész jogsizós dolgot...azóta csak a kreszt csináltam meg..nemrég meg az elsősegélyt (az 1.re sikerült, peidg nagyon paráztam:D)


forgalmin 1x megbuktam még pár hónappal ezelőtt, és azóta nem akaródzott megpróbálni, de muszáj lesz. szeptemberben biztosan megpróbálom.


L

2012. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom letölteni torrentről, mert mobilnetem van amin blokkolták, a Google meg csak fizetős találatokat dob fel. Felajánlották a programot 5000 ft. fejében. Lehet kénytelen leszek megvenni :S
2012. aug. 22. 22:08
 9/12 anonim ***** válasza:
tudsz valami jó tárhelyet?mert akkor talán feltudom neked tölteni
2012. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kresz Teszt könyv is jó ami a számítógépes vizsgakérdésekkel megegyezik! És annó a tesztkönyvből magoltam be az egészet Pl a C nél a műszakit mert lövésem nincs az egészhez sosem érdekelt a müszaki része tehát be kelett magolnom! Kérdéseket a válaszokkal összekötöttem agyban és ennyi így mentem vizsgázni a Kreszel nem volt problémám sosem.. De ha kell le tudom én is tölteni neked a kresz progit és ha Budapesti vagy max egy Pendrájvra felírom neked! :)
2012. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!