Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Melyik tanfolyamon induljak...

Melyik tanfolyamon induljak ezek közül? CNC gépkezelő, minősített hegesztő, angol középszintű nyelvvizsga, élelmiszer és bolt vezetői, központi fűtésszerelő, számítógép üzemeltető?

Figyelt kérdés
Illetve melyik a leghasznosabb,és melyikkel lehet jobban munkát találni?
2009. aug. 26. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
CNC gépkezelő hegesztő sokat keresnek mostanában.
2009. aug. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

De csak akkor ha szereti is csinálni.

Én gépész szakr ajártam 4éven át érettségiig, utána technikusira mentem, amit 3hónap után átnyomattam sztechesre. undorító az egész. De aki szereti annak okés.


az angol mindenképp jól jön amúgy, de önmagában kevés.

2009. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bizony-bizony, a hegesztők jól keresnek, mert hiány van szakképzettekből. Nagy az érdeklődés külföldön a magyar hegesztők iránt... valóban jól is keresnek, főleg külföldön.
2009. aug. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat!én is inkább a CNC és a hegesztő között vacilálok...csakhogy ha nem megyek külföldre,akkor itthon melyiket keresik jobban(és fizetik)?
2009. aug. 26. 14:08
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Itthon szerinem a CNC-eseket, bátyám is az. 140e a keresete havonta. De hozzá kell tenni hogy a CNC-sek külföldön is keresettek, és jól megfizetik őket. Ausztriában ugyanezért a munkáért 3-4 százezreket kapnak havonta.
2009. aug. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hegesztő és CNC-s, a CNC-seknek valamivel jobbak a munkakörülményei többnyire -azt ugye nem lehet télen odakint csinálni. Ezekkel találsz munkát, de ha nem akarsz messzire menni, akkor a német nyelvtudással jobban jársz, Ausztriába ki tudsz járni melózni úgy, hogy hétvégére hazajössz, és még így is a sokszorosát keresed, mint itthon.
2009. aug. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!