Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Aerobik edző szeretnék lenni!...

Aerobik edző szeretnék lenni! Hogyan kezdjem el ezt az egészet? Ez hány éves még megszerzem?

Figyelt kérdés
De gondolom elöbb nekem is megkellene tanulnom az alapokat! Még sosem voltam ilyen edzésen!
2008. jún. 9. 07:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha még sosem voltál aerobik-edzésen, honnan tudod, hogy ez a te ideális hivatásod? Na mindegy. Először is, járj el edzésekre, hogy tapasztalatokat gyűjts. Nem tudom, hány éves vagy, de ha gimis és továbbtanulás előtt állsz, érdemes a Testnevelési Főiskolával megpróbálkozni. Ha az mégsem jön össze, akkor vannak ilyen tanfolyamok, amivel aerobik-edző képesítést szerezhetsz.


Első lépés szerintem: aerobikra járni, hogy lásd, valóban akarod-e. Utána tanfolyamot keresni, elvégezni, és reménykedni, hogy kapsz munkát.


Hajrá!

2008. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Testnevés főiskolai kar, itt lehet szakosodni (edző)
2008. okt. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Vajda Gábor válasza:

Azért akarsz az lenni mert ott ismerkedhetsz a kuncsaftokkal,szépek a csajok ...

és a fiúk meg jóképűek...

szóval te akár fiú vagy akár lány mindenképpen be tudod dobni magad...na persze tanulnod is kell a szakmát hogy tovább tudd adni közben:)))))

2008. dec. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!