Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Mennyire keresett a boncmester...

Mennyire keresett a boncmester szakma és mennyi a fizetés? Nehéz a képzés? Van Miskolcon is?

Figyelt kérdés

Előre is köszi a válaszokat.

Ha valaki ilyet végzett, illetve ebben a szakmában dolgozik, írjon, légyszi, privátot.


2009. szept. 16. 21:13
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem tudok sokat mondani róla, de szerintem csak orvosi egyetemeken tanulhatsz ilyet.
2009. szept. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Amihez orvosegyetem kell, azt patológusnak hívják, és szakorvos. A boncmesternek nincs orvosi képesítése, úgy tudom, OKJ-s képzésben lehet ilyesmit tanulni.
2009. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

igy van nem mindegy hogy bonc mester vagy phatologus akarsz lenni,.mert a phatologushoz mindenképp orvosi egyetem kell,mivel az orvosi hivatás egyik szakága.tudom mert baátnöm apuja phatologus.

26/L

2009. szept. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
108,000 HUF NETTO. Szegeden ennyi pontosan.
2009. szept. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

köszi nagyon, én nem a patológusra, hanem a ,,sima" boncmesterre gondoltam.

köszi, nagyon rendesek vagytok!

2009. szept. 17. 08:05
 6/7 anonim válasza:
10%
szerintem nagyon sokat kell tanulni hozzá mert orvosi meló de szerintem sokat adnak
2009. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Nem tudom megkaptad-e már a választ. Én elvégeztem a tanfolyamot. OKJ-s képzés. az elméleti része könnyen tanulható, főleg annak akinek megy a biológia. A gyakorlati részét meg vagy tudod csinálni és akkor nem okoz gondot, vagy nem tudod. Ez kiderül az első alkalommal. A szakma eléggé belterjes. Kihalásos alapon juthatsz csak álláshoz, vagy ha vannak kapcsolataid, és mindenki foggal körömmel ragaszkodik az állásához. Laza meló annak akinek van gyomra. Itthon az alapbér tényleg egy 100-as körül mozog, de a lényeges része a keresetednek a jatt, ami elsősorban a hozzátartozóktól jön zsebbe. Külföldön is hasonló a helyzet, csak ott az alapbér már rohadt magas és minimális a jatt. Ott picivel könyebben is találhatsz állást. Meg még egy boncsegéd, aki aztán tényleg csak a trutyit takarítja is jobban keres mint itthon.
2010. jan. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!