Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kresz-vizsga bizonyítvány?

Kresz-vizsga bizonyítvány?

Figyelt kérdés
Megcsináltam a kresz vizsgát, ott a helyszínen alá kellet írnom egy papírt. Kapok róla valami igazolást, hogy megvan, vagy sem? Vagy nem is kell, egyszerűen megyek vezetni, és kész? Forgalmi vizsga útán meg két-három hét és meglesz a jogosítvány, és a forgalmiról sincs külön papír? Hogy van ez az egész, segítsetek!

#jogosítvány #KRESZ #vizsga #forgalmi-vizsga
2013. júl. 19. 19:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Én 2 éve csináltam, akkor egy ilyen kis minifüzet-féleség volt és abba írták bele, hogy meglett-e vagy sem. Külön bizonyítványt nem kapsz.
2013. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Amikor én csináltam két évvel ezelőtt akkor emlékeim szerint volt egy vizsgakönyvem, amiben vezették a vizsgáimat. Kresz, akkor még külön rutin és forgalmi vizsgát.
2013. júl. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly ősszel csináltam, és már nincsen vizsgakönyv meg semmi.

Aláírod a papírt bent, amikor elvizsgáztál és kész. Az iskola megkapja az eredményeket, és mehetsz is vezetni!

2013. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 3 v. 4 hónapja csináltam a KRESZ-t és csak alá kellett írnom a helyszínen egy papírt és ennyi.
2013. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 flora08 ***** válasza:
Én egy éve csináltam a KRESZ-t, nem kaptam semmilyen igazolást, csak alá kellett írnunk egy papírt. Nekünk annyit mondtak a tanfolyamon, hogyha sikerült a vizsgánk, hívhatjuk is az oktatót. A vezetési kartonodon rajta lesz majd a KRESZ-vizsga dátuma. A forgalmi után szintén nem kaptam semmit, mármint közvetlenül utána nem. Azt mondták egy hét múlva mehetek a vizsgaigazolásért (ami a keltezés szerint már a vizsga utáni napon kész volt, de nem baj, én egy hét múlva mentem, ahogy a vizsgabiztos mondta). Ezt a vizsgaigazolást az orvosi alkalmassági papírral, érvényes személyivel, és a vöröskereszt által kiállított igazolással (amit az eü vizsga után adnak) kaphatod meg ott, ahol vizsgáztál. Ezekkel el kell menni az okmányirodába, fizetni 4000 Ft. illetéket, ott készítik a képet is. Nekem azt mondák egy hónap, de minimum 3 hét, mire kipostázzák a jogosítványt. Remélem segítettem :)
2013. júl. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Olyasmit írnak a neved mellé, hogy "M" (megfelelt)
2013. júl. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tehát forgalmiról igazolás, orvosi alkalmassági, személy, elsősegély és irány az okmányiroda! Kösz.
2013. júl. 22. 18:09
 8/8 anonim válasza:
És mivan akkor ha én máshol akarom az elméletet és a gyakorlatot csinálni? Mondjuk netes távoktatással, majd a gyakorlatot a közeli autósiskolában? Vagy az oktató név szerint le tudja kérdezni amikor én bejelentkezek nála?
2014. jan. 3. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!