Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Szerintetek a 2010-ben kiadott...

Szerintetek a 2010-ben kiadott (lila borítós) KRESZ tesztkönyv most mennyire aktuális? Nagy változások vannak a legutóbb (zöld borítós) kiadott példány közt? Hátrány ha nem a zöldből hanem a lilából tanulok?

Figyelt kérdés
Légyszi,csak azok írjanak akiknek biztos tudásuk van a kérdést illetőleg !

2014. jan. 26. 10:44
 1/3 nagy gyuri válasza:
Nem hátrány ha abból teszteled magad vagy tanulsz,ha csak TESZT-könyv mert abban is hasonló helyzetek vannak ábrázolva bármelyik szitu meg történik valójában is.De a lényeg hogy 2014-es legyen a KRESZ könyved ha van már idei mert a tavaly már nem "jó".De a legjobb lenne ha a zöldből tanulnál mert azok lesznek a vizsgán is.Ez a tavalyi-idei könyv dolog pedig csak a nyomdának jó nekik is meg kell élni...Amikor én mentem tanfolyamra már az az elötti könyv már nem volt "jó" sajna ezt le kell nyelni sok sikert a vizsgához!
2014. jan. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. jan. 26. 19:21
 3/3 anonim válasza:

legjobb megoldas a digikresz.hu

tegnap vizsgaztam, meg a felulet is ugyanaz es benne van az osszes kerdes naprskeszen. Kb 1000 ftert kapsz hozzaferest a programhoz, tematikus kerdeseket ketszer vegigneztem, plusz megcsinaltam par vizsgaszimulaciot, es 99% os lett a vizsgam

2014. febr. 4. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!