Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Gyakorlóterem lehetőség Pesten?

Gyakorlóterem lehetőség Pesten?

Figyelt kérdés
Egyetemre járok Pesten, de gimis éveim alatt tanultam szaxofonozni is. Most sikerült egy magántanárt szereznem ittfenn, a probléma a napiszintű gyakorlás helyszínével van. Hallottam, hogy lehet termeket, vagy raktárhelyiségket (?) bérelni, csakhogy ezek igencsak költségesek. Tudtok valami jó alternatívát mondani? Esetleg zeneiskolába bekérezkedni, hogy ott esetleg egy külön teremben gyakorolni... Bármilyen tanácsot szívesen fogadok! Előre is köszönöm!

2016. okt. 10. 20:42
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
szia, minálunk( nem Pest, de környéke) zeneiskolában lehet gyakorlótermet kérni, délelőttre, mikor nincs tanítás ott. Szerintem próbálkozz meg ott, vagy ha nem adnak, tornaterem öltöző, szertár, pince, padlás. Mindent meg kell próbálni. Sok sikert :)
2016. nov. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!