Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Van aki most végez jogi...

Van aki most végez jogi asszisztensként?

Figyelt kérdés
mit tudtok, kb mire lehet számítani az írásbelin. Mi semmit nem tudunk, kivéve, hogy gépírásunk lesz. De semmit nem mondanak illetve nem tudnak. Félünk.
2010. ápr. 27. 10:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Jé, már tanítanak a jogi asszisztensi képzésen gépírást? amikor én tanultam, még nem volt ilyen (bár volt már egy gépíró szakmám). Nálunk nem volt nehéz sem az írásbeli, sem a szóbeli. Ne aggódj, biztos előtte még informálnak titeket!
2010. ápr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja tudom, hogy a tietek nem volt nehéz. Csak most megváltozott modulos lett és országosan állítják össze az írásbelit és a szóbelit, és semmit nem tudunk mi lesz az írásbelin.
2010. ápr. 27. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!