Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Lehetek e fegyveres vagyonőr?...

Joeny kérdése:

Lehetek e fegyveres vagyonőr? Több mint tíz évet leűltem a Szegedi Csillag Börtönbe? De tíz éve már jó fiú vagyok, kaptam bírói mentességet az erkölcsi bizonyítványom tiszta mint a fehér hó?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy érdemes e belefogni? A vagyonőri kártyát és a fegyvertartásiengedélyt a rendőrség adja ki? Néznek mást is? A büntetett előéletre gondoltam? Elég a büntetlen előélet (Bírói mentesítés alapján) hogy fegyveres biztonsági őr legyek ?

Üdv: János


2017. jún. 12. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
NEM! Mert a fegyveres vagyonőrhöz az igazolványt a rendőrség állítja ki! A rendőrség pedig le kéri az adataidat a rendőrségi adatbázisból. És ha a rendőrségi adatbázis / rendőrségi nyilván tartásban szerepelsz. Akkor abban az esetben semmilyen fegyveres őr nem lehetsz. Még akkor sem ha a sima erkölcsiben már tiszta vagy, és mentesültél a jog következmények alól. Épp ezért tegyél le, arról hogy fegvyeres vagyonőr legyél. Magát a tanfolyamot el végheted, és a vizsaga bizonytványt is meg kapod! De a vagyonőri igazolványt nem kaphatsz mert azt a rendőrség adja ki.
2017. jún. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
56%
Az első baromságot írt.Ugyanebben a cipőben járok mint te. Van egy olyan hogy biróság által vagy az idő múlása által mentesülsz a büntetett előélet hátrányai alól.Ha ez megvan, akkor onnantól számítva még 10 év, utána lehetsz, igy írja a törvény
2017. jún. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fuh hát ezt nem tudni így.Lehet az erkölcsid tiszta,de ők látják hogy van valami zárolt ügyed igaz azt nem hogy mid.De viszont ha meg is kapod a pszochológus kitérhet rá hogy követtél e már el valamit,ott hazudni nem érdemes mert a kamara tagságod bánja.Szóval a próbáld meg,a fegyvervizsga kb 20.000Ft szóval azért nem akkora érvágás ez.
2017. júl. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Kedves utolsó, a törvénnyel szemben nem hugyozhat senki, ez a hatályos törvény, tehát akit rehabilitáltak az lehet akár rendőr is, a törvényileg előirt idő után
2017. júl. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!