Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Megéri elvégezni egy vagyonőri...

Megéri elvégezni egy vagyonőri tanfolyamot? Mennyibe kerül a tanfolyam, vizsga? Mennyit lehet vele keresni?

Figyelt kérdés
2008. nov. 7. 13:56
 1/6 anonim válasza:
100%

Szerintem megéri elvégezni mivel elég sok biztonsági őrt/vagyonört keresnek!Csak jol meg kell nézni hogy hova mész dolgozni!És nyugdíjasként is tudsz vele dolgozni!nekem julius ota van meg 18éves lány vok és 70ezer ft-ba került az egész igazolvánnyal kamarai tagsággal!Hogy mennyit lehet vele

keresni az változo!órabért szoktak általában mondani..430 alatt nem érdemes..de ugy 80-120ezer között mozog!És persze az is lényeg hogy bejelentett munka legyen!sok sikert:)

2008. nov. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Elfelejtettem megkérdezni, hogy mennyi ideig tart a tanfolyam?
2008. nov. 7. 15:35
 3/6 anonim válasza:
100%
hát nekem 1.5fél hónap volt!de 2 hónapnál nem több sztem sehol.Legalábbis nem tudok róla!1 héten 2szer kellett csak mennünk!
2008. nov. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2008. nov. 7. 23:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Munkaügyi Központ támogatta,4 hónapos volt,így semmit nem kellett fizetni érte.Ha magánúton teszed le,kb.40 ezer a tanfolyam + van vizsgadíj is (szerintem),de ez tanfolyamonként változó.Ha van hozzá ambíciód,érdemes a fegyvervizsgát is letenned,mert kevés a fegyveres vagyonőr,sok helyre keresnek,a bérük pedig jóval magasabb,mint az átlag vagyonőröké.
2008. nov. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
27 000.a tandij, 29 a viszgadij,3000 regisztrácios dij....6 hét....
2010. jan. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!