Koreában tanulás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy középiskolásként hogy tanulhatnék kint koreában koreai nyelvet? Nagyon vonz a nyelv és a kultúra egyaránt és szeretnétnék legalább egy hónapot kint eltölteni, csak hát eléggé drágák ezek a nyelvtanfolyamok (pl. afs), nem vagyunk szegények nem erről van szó csak hát nem olcsó mulatság, nem tudom hogy ilyenkor kap-e az ember ösztöndíjjat, nem vagyok ebben jártas és ezért is kérném a segítségeteket.



#nyelvtanulás #Korea #koreai nyelv #külföld ösztöndíj
2019. nov. 4. 17:21
 1/3 anonim válasza:
0%
Naiv korea weeb...
2019. nov. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%

1 hónap neked semmire nem lenne elég kint. Mire megszoknád jöhetsz is haza.

Nem tudom hanyadikba jársz, de gőzerővel kezdj rágyúrni a tanulásra, főleg az angolra. Utána vagy megpróbálsz egy teljes BA-BSC képzésre ösztöndíjat keresni (nem sok lesz és azért is harcolnak) vagy jelentkezel olyan hazai egyetemre, aminek vannak ösztöndíjai Dél-Koreába.

2019. nov. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Ha középiskolás vagy, akkor maradnak a drága cserediákprogramok, egyetemen pedig, ha koreai szakos vagy, pályázhatsz ösztöndíjakra, azokkal egy évet is kint lehetsz.


Ha jól tudom, akkor az afs-nél lehetséges ösztöndíjat, kedvezményeket kapni, olyanoknak, akik aktívak náluk, tehát fogadnak cserediákot, önkénteskednek, stb.

2019. nov. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!