Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Amerikai cserediák tapasztalatok?

Amerikai cserediák tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Jött egy lehetőség, hogy ingyen kijuthatok, ha sikerül pár teszt. Tegyük fel, hogy sikerül. Megéri kimenni? Mennyire veszik el az a tanév? 10. Be mennék ki.

2020. szept. 25. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én kimentem fél évre és egyáltalán nem bántam meg. Sulimban a saját tanárom állandóan leszólta kiejtésem, míg a magántanárom bíztatott, hogy emiatt ne féljek kimenni. Nagyon sok embert ismertem meg, teljesen más kultúra, hozzáállás és persze a kiejtésem is jó lett. Azért mentem csak fél évre, hogy csak sima vizsgát kelljen tennem és ne kelljen nagyon előretanulni. Ma már inkább mennék teljes évre és inkább kint is tanulnám az itthoni dolgokat (vagy esetleg már nyáron előretanulva) mert azt az élményt semmi nem múlja felül.

Ha nem akarsz semmit vizsgázni, akkor meg max 1 évet csúszol. Nálunk suliban rengetegen mentek úgy ki Amerikába (mint a kontinensre) hogy inkább csúsztak egy évet, hogy csak "élvezzék" a kinti létet. Hidd el egyetemen nem nézi senki ha egy évvel később mész, mint egy átlag diák. SZóval ha érdekel, akkor nyugodtan vágj bele.

2020. szept. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még az a tanár aki leszólja egy diák kiejtését...
2020. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretett, aztán mivel ofő-ként már nem tudott mit lépni, angoltanárként “csapott le” és kihasználta hogyha lelkileg a földbe tipor, akkor talán meghajlok előtte😅
2020. szept. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnálom! Ne vedd magadra bármit is mondott.

Vannak patkány tanárok..

2020. szept. 26. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megéri, hatalmas élmény, ki ne hagyd a lehetőséget!

Remélem, sikerül neked. :)

2020. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak nem FLEX?☺️

Ha igen, én is idén próbálkozok meg először, én is ha minden jól megy, 10.-ben mennék ki ^^ Remélem, hogy sikerül mindkettőnknek!❤️ (Aztán akkor lehet, hogy találkozunk is :D)

2020. okt. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!