Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Hol lenne érdemes tovább...

Hol lenne érdemes tovább tanulnom? (Felsőoktatás)

Figyelt kérdés
Mostanában sokat gondolkoztam ezen, mert nem szeretnék Magyarországon egyetemre menni. Nagyon sok tervem van de még pontosan nem tudom hova tovább. Nem szeretnék a világ végére menni, de azért egy megélhető országba szeretnék tanulni. Gazdasági, marketinges körökben szeretnék mozogni, mert ez a szakmám. Van egy ismerősöm aki anno kiment Monacoba, és ott is maradt mert hát mit mondjak bejött neki az élet a városállamban, egyrészt a kedvező jogszabályok és adómentesség miatt. Viszont ha jól tudom viszonylag sok kritériumnak kell megfelelni hogy állampolgár lehess, mert ugye nem elfogadott a kettős állampolgárság, de én ezen is gondolkoztam. Egy unokatestvérem Dániában tanult, onnan szintén csak jót hallottam, hogy mennyire jó a felsőoktatás, abszolút jó a megélhetés, és megfizetik a tanulókat. Egy másik ismerősöm Spanyolországban volt, viszont erről nem hallottam sokat, szóval ha valakinek van tapasztalata, megoszthatja velem :D Hogy őszinte legyek az én szívem inkább délre húz, és nagy vágyam lenne nekem is Spanyolországban vagy Olaszországban letelepedni,engem Anglia vagy Amerika nem vonz, de persze most nem az utazgatás az elsődleges cél hanem a tanulás. Ha valaki külföldön tanul, vagy van tapasztalata ezzel kapcsolatban, szívesen meghallgatnám :)
2020. dec. 20. 13:15
 1/1 anonim ***** válasza:
28%

A magyar felsőoktatás nemzetközi szinten is a legjobbak között van.

Majd jönnél te haza hamarosan, amikor Frankisztánban még nagyobb városégetések lesznek, mint most Lyonban.

2020. dec. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!