Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Milyen ösztöndíjak vannak...

Milyen ösztöndíjak vannak Japánhoz?

Figyelt kérdés
Egyre jobban érdekel az ösztöndíj téma és az, hogy van mód arra hogy Japánba el tudjak menni minimum egy évre? Illetve aki volt már, az tudna tapasztalatot írni?

2021. jan. 18. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Erasmussal tudsz kimenni, abban az esetben, ha az egyetemed partnerségben áll egy ottani egyetemmel:D amúgy a kinézett egyetem oldalán mindent megtalálsz (magyar). Leírják hány hónapra mehetsz, mennyi pénzt adnak havonta stb:)
2021. jan. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

gimnazium, egyetem? alap vagy mester?

enelkul nehez barmit is mondani, de most rakerestem google-on es csomo talalat van 🤷‍♀️


En amugy egy evig gimnazistakent kint voltam Japanban, ha ez erdekel szivesen meselek rola. :)

2021. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
15%
Ha az összes j-pop bandát vágod akkor letelepedésit is kapsz azonnal.
2021. jan. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! ❤️


A második kommentelőnek pedig

egyetem 😅

És igen, nagyon érdekelne, mesélnél róla kérlek? 🥺😇

2021. jan. 19. 07:20
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Engem Korea érdekelne.
2021. jan. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!