Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Franciaországba készülök...

Franciaországba készülök Erasmusra. Tudnatok pár tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szeptembertől a franciaországi Normandy Business School-ban fogok tanulni a Le Havre-i campuson (angol nyelven).

Azt szeretném kerdezni, hogy van-e közületek valaki, aki már vett reszt Erasmus programom Franciaországban? Illetve ha konkrétan ebben az intézményben, akkor méginkább örülnék, ha felvennétek velem a kapcsolatot, mert nagyon elveszettnek érzem magam, ugyanis nincs olyan ismerosom, aki valaha Erasmus-ozott volna, vagy tanult volna külföldön, és lenne néhány triviális kérdésem, de leginkabb csak egy kis bátorításra lenne szuksegem, mert így a kiutazási dátumhoz közeledve, nem mondom, kezdek nagyon izgulni. :)

Köszönöm szépen, ha írtok pár sort!



2021. júl. 4. 14:06
 1/5 anonim ***** válasza:
14%

- Kerüld a fekákat!

- Kerüld az arabokat!

- Fegyvert vigyél!

- Ne viselj sem keresztet, sem Dávid csillagot, sem LMBTQ jelzést, mert megkéselnek!

- Estére érj haza, ha nem tudsz, inkább menj szállodába, vagy menj be egy rendőrségre, kórházba, tűzoltóállomásra, de NE maradj az utcán, ha nincs fegyvered!

- SOK a zsebes, mindig legyen pénz a cipődbe rejtve!

2021. júl. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
#1 válaszát nyugodtan hagyd figyelmen kívül. Ha szeretnél írjál nyugodtan, bár én Észak-Európában voltam-vagyok :)
2021. júl. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Az első jókat ír, olvasd el az amerikai külügyminisztérium intelmeit a Franciaországba látogató amerikaiaknak!
2021. júl. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én Németországban voltam Erasmuson. Ha bármi kérdésed van nyugodtan írj!

2021. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%

annyi eszed van, h. elnyertél egy erasmust, de annyi eszed mégsincs, h. tudd,h. ha beütöd a google-be, h. erasmus beszámolók franciaország, akkor ki fog dobni csomó mindent

ill. magánál az erasmusnál is kérheted, h. kössenek össze más diákokkal, akik megjárták már


ilyenkor elgondolkozom, minek jársz te egyetemre,ha a gyakorin teszel fel ilyen kérdéseket

2021. aug. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!