Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Dániát, vagy Romániát választa...

Dániát, vagy Romániát választanátok Erasmusra?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek, hol volna érdemes kipróbálni egy félév Erasmust? Dániában, vagy Romániában?

Mivel már eltöltöttem egy félévet külföldön, így most az anyagi részét is szeretném figyelembe venni, vagyis, nem tudom, hogy megérné-e több saját pénzt ráfordítani Dániára, minthogy ösztöndíjból kijöjjek Romániában (Marosvásárhely)?



2021. aug. 22. 10:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Dánia
2021. aug. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
Mi a fene vonzó van Romániában?
2021. aug. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A természeti környezet? Valamint Marosvásárhely sem lehet rossz és Erdélyt is körbejárnám.
2021. aug. 22. 10:37
 4/13 anonim ***** válasza:
93%
Ehhez azért nem kell egy félévet ott dekkolni. Egy kéthetes nyaralás is megteszi. Marosvásárhely azért nem egy Párizs.
2021. aug. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha fontos, hogy közben haza-haza tudj jönni, akkor Románia, ha nem, akkor Dánia.
2021. aug. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
98%
Mért ne lehetne Dániából pont ugyanannyi idő alatt hazarepülni, mint Marosvásárhelyről hazavonatozni? Low cost járattal szerintem nem is drágább.
2021. aug. 22. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem értek hozzá, de azt mondják, az ilyeneknek a járvány miatt lassan befellegzik.
2021. aug. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Románia. Dánia pár várost leszámítva dögunalmas, ráadásul marha drága is
2021. aug. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%

Románoknak a bolyai egyetemük a legjobb, az is éppen csak becsusszant a top 1000-be.. Szóval az egyetem neve sem fog dobni a CV-dben, románia mint learning destination meg pláne.

Itt van a szomszédban, bármikor elmehetsz körbenézni. Semmi okot nem találok arra, hogy románia miért lenne jobb Dániától, max azt hogy olcsóbb és közelebb van..

2021. aug. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem nem kérdés hogy Románia Dániához képest egy semmi. Voltam kinn Dániában, és az az ország egy minta arra, hogyan is kellene élni. Dániában a világ legjobb egyetemei vannak, magas színvonallal, Romániában meg semmi nincs
2021. aug. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!