Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » ClonLara iskoláról mi a vélemény?

ClonLara iskoláról mi a vélemény?

Figyelt kérdés

9. osztályba mentem, de szeretnék átiratkozni a ClonLarába amerikába, hogy év végére lehessen érettségim. igaz csak amerikai, de azt ugyanúgy nem fogom használni mint a magyart. Ha meg kedvem támad majd amerikai egyetemre megyek.


Az oktatás teljesen online történik, a vizsgák is, semmiből nem áll itthon egyedül megtanulnom 4 év tananyagát. Eddig az volt a gondom, hogy a tanárok meg az iskola hátráltat, konkrétan "büntetést" kaptam ha előre dolgoztam. Nem tudtam haladni. A másik meg, hogy nem úgy tanultam, nem abban a sorrendben tanultam ahogy nekem jólesett vagy érthető volt, ezért is volt nehéz. Ha nekem úgy jó, hogy másik irányból építem fel pl a matekot, akkor azt más nem nagyon mondhatja meg, hogy nem jó nekem, hisz én jobban tudom, ez már be is bizonyosodott, csak le voltam cseszve, mert lassan jobban tanultam, mint ahogy a tanárok szerették volna. Főleg most nemrég az online időszakban szárnyaltam amikor a tanárok képtelenek voltak órát tartani én meg egyedül itthon konkrétan befejeztem félévkor a tankönyvet :) Azért meg jó sok egyest kaptam, mert hogy merem fejleszteni magamat. De ez más téma. Szóval szeretnék a ClonLarába járni egy évet (ezt már írták is, hogy egy vagy két év a jegyektől függően) és így 9. osztály végére legyen érettségim. De főleg azért, hogy befejezhessem végre ezt a bohóckodást ami az iskolákban megy.


A tandíj nem tétel, diákmunkán megkeresem, ezzel nem kell foglalkozni.


2021. szept. 22. 14:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!