Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Ha az SZTE-n a 2022/2023-as...

Ha az SZTE-n a 2022/2023-as tanév tavaszi félévében szeretnék Erasmussal külföldre menni, akkor már most februárban jelentkeznem kellett volna?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 2. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az egyetem honlapján.
2022. ápr. 2. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekelne.
2022. ápr. 2. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez volt az első dolgom, de konkrétan így kijelentve nem találtam sehol a honlapon. Mindig 2022/2023-as tanévet írnak, ebből következtettem, hogy már jelentkezni kellett volna.
2022. ápr. 3. 08:52
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt is leírták, hogy a határidő mind a két félévre vonatkozóan 2022. febr. 25.

Csak utána kellett volna nézni alaposabban, de van Erasmus iroda is, ők is megmondták volna. Ennyit az egyetemi hallgatók kompetenciájáról.

2022. ápr. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mivel itt is kaptam választ, úgy gondolom jól tettem, hogy nem egy leterhelt iroda reagálására vártam egyetlen kérdés miatt, hanem itt próbálkoztam. Másrészt nem gondolnám, hogy a kompetenciámat minősíti, hogy eddigi tanulmányaim alatt erre az egy kérdésemre nem találtam választ. Mindazonáltal köszönöm a segítséged, megjelöltem hasznosként.
2022. ápr. 4. 10:51
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jol tudom, ugyan a jelenkezes mar lezarult, de a tavaszi felevre (ugyan erosen korlatozott mennyisegu helyre) van szeptember-oktoberben potjelentkezesi idoszak. Egy probat mindenkepp meger.
2022. ápr. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mindenképp utánajárok majd :)
2022. ápr. 18. 08:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!