Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmus Írországban tapasztala...

Erasmus Írországban tapasztalatok? És melyik félévben érdemes menni?

Figyelt kérdés

Első éves vagyok ELTE Kommunikáció-média szakon. Beadtam a jelentkezésem Erasmusra jövőév első félévére. Első helyre Madridot jelöltem, ahova nagyon szerettem volna menni, második helyre, B tervként Írországot, Limerick várost. Sajnos később derült ki, hogy Madridba összesen 1 embert visznek, így persze oda nem vettek fel, Írországba azonban igen. De nem vagyok benne biztos, hogy szeretnék menni oda. Valakinek van tapasztalata, tudna írni róla? Úgy látom, nagyon drága, ez is bennem van kicsit, hogy miért menjek oda, lőjem el a lehetőségem, költsek ott csomó pénzt, úgy, hogy ne élvezzem annyira...

Mennyire jó Írországban lenni? Limerick nem unalmas? Milyen lehetőségek vannak? Minden érdekel.


Valamint, fontolgatom, hogy ezt most visszamondom, és következő évben újrapróbálom másik országba (idén nagyon kötöttek voltak a lehetőségeim, sok helyre ahova szerettem volna jelentkezni, nem lehetett). Második év elején tudok jelentkezni például a tavaszi félévre? Illetve, mivel ez a szak 6 féléves összesen, mennyire éri meg például a 3. év első, őszi félévében menni?



2022. ápr. 27. 09:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!