Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Erasmusra jó az állami nyelvvi...

Erasmusra jó az állami nyelvvizsga?

Figyelt kérdés

Ha majd Erasmusra szeretnék pályázni, lesz hátrányom abból, ha csak állami felsőfokú angol nyelvvizsgám lesz? Vagy erősen érdemes lenne egy CAE-t letennem?

Számít az életben egyáltalán, hogy milyenem van, ha alapvetően Magyarországon szeretnék tanulni, dolgozni?



2022. szept. 19. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Hová mennél ?
2022. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem is nagyon kérik a nyelvvizsgát, csak kicsit beszélgetnek hogy tényleg tudod-e a nyelvet… nem kell erre így ráfeszülni.
2022. szept. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor mi alapján dől el, hogy én nyerem-e el az adott Erasmus helyet?
2022. szept. 19. 14:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Most vagyok végzős, Corvinusra szeretnék menni egyetemre. Eresmussal még nem tudom hova.
2022. szept. 19. 14:03
 5/7 anonim ***** válasza:

3: olvasd el a feltételeket...


Nálunk a Tempus Közalapítvány a hazai koordinátor. De minden egyetemen van Erasmus kapcsolattartó, ővele tudod felvenni a kapcsolatot, és megkérdezni... De szerintem a pályázati útmutatóban le van írva minden. Az elbírálás, pontozás, stb. is.

2022. szept. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Itt a pályázati útmutató:


[link]

2022. szept. 19. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat.
2022. szept. 19. 14:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!