Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Varsói Menedzsment egyetem...

Varsói Menedzsment egyetem vélemenyek?

Figyelt kérdés

Ma a tv hirdette és megnéztem a honlapjukat, érdemes ide jelentkezni vagy nem?

Online zajlik az oktatás


2022. szept. 28. 21:03
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
100%
Mivel most kezdni a magyar működését, ha jól látom, így nem nagyon tudunk róla még véleményt mondani. Ha érdekel a menedzsment, akkor mindenképp érdemes jelentkezni. A 270 000 Ft-os tandíj, ami havonta is fizethető egyáltalán nem rossz az egyetemi kínálatban. S mivel alapból online, legalább ki van dolgozva a rendszerük, nem mint ahogy szenvednek más felsőoktatási intézmények.
2022. okt. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 A kérdező kommentje:
Igen jelentkezek majd csak tavasszal fogok :)
2022. okt. 12. 20:45
 3/102 anonim ***** válasza:
75%
1-2 éve már biztosan működik itthon, én korábban már nézegettem. Sajnos nekem anyagilag nem fér bele, pedig másoddiplomának jó kiegészítés lenne. Ettől függetlenül a hazai költségtérítéshez képest az a 270 kb még az alsóbb kategória, aképzési idő és szint pedig a BA-nak van megfeletetve. A honlapjuk megnyerő, ennyi pénzért szerintem nem a nagy semmit oktatják pláne nem EU szinten akkreditált képzés és oklevél keretében. Részemről szimpatikus lenne.
2022. okt. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 A kérdező kommentje:

Néztem èn is hogy havi részletekben is lehet fizetni így ez is jó hogy nem egyszerre kell :)

Neked melyik szakirány szimpi?

2022. okt. 14. 07:17
 5/102 anonim válasza:
75%

Az a baj, hogy számomra ez az egész nagyon gyanus. Lehet, hogy csalás az egész. Jó lenne az egyetemen konkrétan utánna érdeklődni, mert az, hogy van Budapesten egy irodájuk és kész... nem valami bizalom gerjesztő.

Illetve jó lenne, ha írna olyan, aki már "jár" oda, és vannak képzések, látható, hogy valóban nem kamu.

2022. nov. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 A kérdező kommentje:
Facebookon sok jó vélemény van a hirdetéseik alatt , ill. egy emberrel beszéltem is onnan :)
2022. nov. 16. 12:11
 7/102 anonim ***** válasza:
5. Meg lehet nézni az egyetem lengyel oldalát tehát, nem kamu. Budapesten azért csak iroda van, mert a magyar nyelvű központ az Pozsony (szlovák dolgok kedvezőbben ügyintézésben). Illetve tanár is írt róla, aki ott tanít s hallgatók is. Plusz infót is lehet kérni. Nem kamu, csak az ilyesmi még nem elterjedt
2022. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/102 anonim válasza:
100%

Kedves 5-ös, első féléves vagyok ezen az egyetemen. Én is nagyon kétkedve kezdtem, pont ezért havi fizetéssel mondván, hogy 1-2 hónap alatt jobban rálátni és max akkor csak annyit bukok. De egyenlőre pozitív! Jó tanárok vannak, akiknek utána is lehet nézni, van aki hazai egyetemen is tanít.

Diákigazolvány-t is lehet igényelni (magyart és EU-s igazolványt).

Van aki a TB miatt jött mivel lehet nappali képzésre is jelentkezni, de ez egy kicsit sánta még.

2022. nov. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim válasza:

5 -ös vagyok, köszönöm a válaszokat!

Kedves 7-es hidd el, megnéztem a lengyel weboldalt, sőt a pozsonyit is. Ezért is lett nagyon gyanús.

Kedves 8-as, köszönöm, ez valóban hasznos információ, és ha valóban lehet még magyar diákigazolványt is igényelni, akkor csak nem kamu. :-)

Most ismét lehet jelentkezni, szerintem ugyanúgy fogok tenni, mint Te.

2023. jan. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 anonim ***** válasza:
9. Hát ha megnézted a lengyelt meg a szlovákot is, akkor pláne nem értem miért lett gyanus. De próbáld ki, s várjuk a tapasztalataidat
2023. jan. 27. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!