Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Egyetemen külföldi ösztöndíj?...

Egyetemen külföldi ösztöndíj? (Japán)

Figyelt kérdés

Pontosan nem tudom, hogy hová jelentkezzek egyetemre, gyógytornán gondolkozom Debrecenben. Szeretnék Japánba majd valamilyen ösztöndíjjal kijutni, pár hónapra vagy akár évre.

Keresgéltem az ösztöndíjak között, de annyi féle van, nehezen tudok kimenni belőle.

Valaki volt már kinn valamilyen ösztöndíjjal? Vagy mi az amiről tudtok és ajánlanátok?

Köszönöm a válaszokat!:)



2023. febr. 1. 16:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Japánban lennél gyógytornász?
2023. febr. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Japánba nehezen fogsz sajnos találni, de lehetséges. Ha esetleg Amerika is szóbajön, én javaslom a Flex pályázatot.
2023. febr. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, de éppen ezért nem tudom mit kezdjem magammal. Ha a Japános utat választom akkor inkább angol tanár féle irányba kéne mennem. Viszont ha itt maradnék akkor inkább gyógytornász, állatos foglalkozások érdekelnének.
2023. febr. 10. 16:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem beszélsz kb. anyanyelvi szinten angolul, szerintem azt inkább engedd el. Ha csak nem vagy valami IT vagy mérnök guru, akkor több esélyed lenne építőmunkásnak jelentkezni, abból is hiány van.
2023. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Anyanyelvi szinten beszélek angolul és francia középfokút csinálom most. Japánból nagyon alap a tudásom, de ha a francia megvan szeretném a japánom is feltornázni majd.
2023. febr. 22. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!