Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulás külföldön » Muszáj kiköltöznom Angliába,...

Muszáj kiköltöznom Angliába, a családdal. 17 éves vagyok, mire kiköltözök 18 leszek, milyen iskolába kerulhetek?

Figyelt kérdés
A család úgy döntött, kiköltözunk Angliába. Nos picit felek ettől, főleg mert minddnki itt van nekem. Nyelv tudásom nem a legkiemelkedőbb. 3 éve tanulok itthon, még két évem lenne, de azt is esélytelen hogy kijárjam. Szóval Angliába kell menni, viszont ott nem akarok nyilván munkába járni még 18 évesen, tanulni szeretnék, de nyilván nem egyetemen. Utána néztem általanossagban 18 éves koráig tanul ott az ember, és utána egyetemre mehet. Valaki tud valamit erről?

2023. márc. 2. 20:49
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Két bátyám Angliában él, egyik mindent feldobott, kockáztat, csakhogy leérettségizzek
2023. márc. 12. 09:07
 12/12 anonim válasza:
Brexit, haho.
2023. ápr. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!